
365discount
Harboe
HARBOE COLA NUL SUKKER 2 L PET
2 l
Tilbuddet udløber i dag
1,83 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- HARBOE COLA NUL SUKKER 2 L PET · 365discount2 l3,65 kr1,83 kr/liter
- Cola sukkerfri · Bilka2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Cola sukkerfri · Netto2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Harbø Cola 0% Sugar Pl · MENY200 cl8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola sukkerfri · Føtex2 l8,95 kr4,48 kr/liter
- Harboe Cola 0% Sugar · Spar200 cl11,00 kr5,50 kr/liter
- Harboe Cola 0% Sugar Pl · Min Købmand200 cl11,95 kr5,98 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- COLA NUL SUKKER · REMA 100033 cl3,42 kr10,36 kr/liter
- COLA NUL SUKKER · REMA 100050 cl4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola sukkerfri · Bilka0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola sukkerfri · Netto0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola sukkerfri · Føtex0.5 l4,25 kr8,50 kr/liter
- Harbø Cola Light · MENY50 cl4,95 kr9,90 kr/liter
- Coca-Cola Zero (dåse) · Nemlig0.33 l5,95 kr18,03 kr/liter
- Coca Cola Zero · Bilka0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola Zero · Føtex0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola Zero · Netto0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- COLA NUL SUKKER · REMA 10001.5 l6,42 kr4,28 kr/liter
- PEPSI MAX · REMA 100033 cl6,89 kr20,88 kr/liter
- Harboe Cola Light 50 Cl · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Cola sukkerfri 2 L, Harboe · Løvbjerg2 l6,99 kr3,50 kr/liter
- Pepsi Max · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max · Netto0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Harboe Cola 0% Sugar · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Cola NUL sukker · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
- Pepsi Max · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- Pepsi Max Lime Pet · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- Pepsi Max Lemon · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- COCA-COLA ZERO SUGAR · 365discount1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
- PEPSI MAX · Brugsen150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
HARBOE COLA NUL SUKKER 2 L PET hos 365discount koster 3.65 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 22. januar 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 22. september 2026, hvilket dækker over en periode på 245 dage. Gennemsnitsprisen for HARBOE COLA NUL SUKKER 2 L PET hos 365discount er 5.06 kr og varierer fra 3.65 kr til 6.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 245 dage har Goma registreret prisdata for HARBOE COLA NUL SUKKER 2 L PET hos 365discount i 35 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 14% af tiden. Ud af de 35 prisregistreringer har HARBOE COLA NUL SUKKER 2 L PET været markeret som tilbud 35 dage hos 365discount, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 245 dage kan vi se følgende mønstre: HARBOE COLA NUL SUKKER 2 L PET har været på tilbud hos 365discount i januar, februar, marts, april, maj, juni og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 247 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 252 dage og forventes at slutte om 0 dage (onsdag). HARBOE COLA NUL SUKKER 2 L PET er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.