
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi0,2 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 0,9 kJ / 0,2 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, kuldioxid, farvestof (E150d), syre (E338) sødestof, (natriumcyclamat, acesulfamkalium, aspartam), naturlige aromaer, aroma koffein, surhedsregulerende middel (E331).
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- COCA COLA · REMA 100033 cl3,00 kr9,09 kr/liter
- Coca-Cola Zero (dåse) · Nemlig0.33 l5,95 kr18,03 kr/liter
- Coca Cola Zero · Bilka0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola Zero · Føtex0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola Zero · MENY330 ml10,00 kr30,30 kr/liter
- Coca Cola Zero Dåse · Spar33 l10,95 kr0,33 kr/liter
- Coca Cola Zero · Min Købmand11,00 kr
- Coca Cola Zero · Bilka0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Coca Cola Zero · Netto0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- COLA 33 CL · 365discount33 cl2,50 kr7,58 kr/liter
- COCA COLA · REMA 100033 cl3,00 kr9,09 kr/liter
- COLA · REMA 100033 cl3,42 kr10,36 kr/liter
- COLA · REMA 100050 cl4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola · Bilka0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Harbø Cola · MENY500 ml4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola · Føtex0.5 l4,25 kr8,50 kr/liter
- Harbø Cola · MENY330 ml5,95 kr18,03 kr/liter
- Coca Cola · Bilka0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola · Føtex0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola · Netto0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- COLA · REMA 10001.5 l6,42 kr4,28 kr/liter
- Harboe Cola 50 Cl · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Harboe Cola · Løvbjerg2 l6,99 kr3,50 kr/liter
- Pepsi Max Strawberries 'N' Cream Flavour · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Cream Soda Flavour · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Strawberries 'N' Cream Flavour · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Cream Soda Flavour · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Harboe Cola 50 Cl · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Harboe Cola Classic 2 L · Spar200 cl8,50 kr4,25 kr/liter
- Cola · Netto2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Harbø Cola · MENY200 cl8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola · Bilka2 l8,95 kr4,48 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Coca Cola Zero Dåse hos Spar koster 10.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 456 dage. Gennemsnitsprisen for Coca Cola Zero Dåse hos Spar er 10.46 kr og varierer fra 10.00 kr til 10.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 456 dage har Goma registreret prisdata for Coca Cola Zero Dåse hos Spar i 403 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 88% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Coca Cola Zero Dåse været markeret som tilbud 123 dage hos Spar, hvilket betyder, at varen er på tilbud 34% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 456 dage kan vi se følgende mønstre: Coca Cola Zero Dåse har været på tilbud hos Spar i august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 123 dage. Coca Cola Zero Dåse er ofte på tilbud (34% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 296 dage siden varen sidst var på tilbud hos Spar.