Netto
Coca Cola
Coca Cola Zero
0.33 l
36,36 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi0,2 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 0,9 kJ / 0,2 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, kuldioxid, farvestof (E150d), syre (E338), sødestof (natriumcyclamat, acesulfamkalium, aspartam), naturlige aromaer, aroma koffein, surhedsregulerende middel (E331). INDEHOLDER EN PHENYLALANINKILDE.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- COCA COLA · REMA 100033 cl3,00 kr9,09 kr/liter
- Coca-Cola Zero (dåse) · Nemlig0.33 l5,95 kr18,03 kr/liter
- Coca Cola Zero · Bilka0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola Zero · Føtex0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola Zero · MENY330 ml10,00 kr30,30 kr/liter
- Coca Cola Zero Dåse · Spar33 l10,95 kr0,33 kr/liter
- Coca Cola Zero · Min Købmand11,00 kr
- Coca Cola Zero · Netto0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Coca Cola Zero · Bilka0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Coca Cola Zero · Føtex0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- COLA LIGHT 33 CL · 365discount33 cl2,50 kr7,58 kr/liter
- COLA NUL SUKKER · REMA 100033 cl3,42 kr10,36 kr/liter
- COLA NUL SUKKER · REMA 100050 cl4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola sukkerfri · Bilka0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola sukkerfri · Føtex0.5 l4,25 kr8,50 kr/liter
- Cola Light · MENY33 cl4,95 kr15,00 kr/liter
- Harbø Cola Light · MENY50 cl4,95 kr9,90 kr/liter
- COLA NUL SUKKER · REMA 10001.5 l6,42 kr4,28 kr/liter
- PEPSI MAX · REMA 100033 cl6,89 kr20,88 kr/liter
- Harboe Cola Light 50 Cl · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Harboe Cola 0% Sugar Pl · Løvbjerg2 l6,99 kr3,50 kr/liter
- Pepsi Max · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Harboe Cola 0% Sugar · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Cola sukkerfri · Bilka2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Cola sukkerfri · Netto2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Harbø Cola 0% Sugar Pl · MENY200 cl8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola NUL sukker · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola sukkerfri · Føtex2 l8,95 kr4,48 kr/liter
- Pepsi Max · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- Pepsi Max Lime Pet · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- Pepsi Max Lemon · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- PEPSI MAX · Brugsen150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- PEPSI MAX LIME · Brugsen150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Coca Cola Zero hos Netto koster 12.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 5. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 454 dage. Gennemsnitsprisen for Coca Cola Zero hos Netto er 13.21 kr og varierer fra 12.00 kr til 89.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 454 dage har Goma registreret prisdata for Coca Cola Zero hos Netto i 453 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Coca Cola Zero været markeret som tilbud 8 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 2% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 454 dage kan vi se følgende mønstre: Coca Cola Zero har været på tilbud hos Netto i juli og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 3 dage. Der går typisk 23 dage mellem hver tilbudsperiode. Coca Cola Zero er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 14 dage siden varen sidst var på tilbud hos Netto.