
Brugsen
Pepsi
PEPSI MAX LIME
150 cl
Tilbuddet udløber 15 oktober
6,67 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Pepsi Max Lime Pet · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- PEPSI MAX LIME · Brugsen150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- Pepsi Max Lime Pet · Spar150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- PEPSI MAX · REMA 10001.5 l12,00 kr8,00 kr/liter
- Pepsi Max Lime · Bilka1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- Pepsi Max Lime · Føtex1.5 l20,53 kr13,69 kr/liter
- Pepsi Max m. lime · Nemlig1.5 l20,53 kr13,69 kr/liter
- Pepsi Max · Føtex1.5 l21,50 kr14,33 kr/liter
- Pepsi Max Lime Pet · Min Købmand150 cl21,50 kr14,33 kr/liter
- Pepsi Max Lime 1,5 l · Wolt Market1.5 l22,50 kr15,00 kr/liter
- Pepsi Max m. lime (dåse) · Nemlig7.92 l98,00 kr12,37 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- COLA NUL SUKKER · REMA 100033 cl3,42 kr10,36 kr/liter
- HARBOE COLA NUL SUKKER 2 L PET · 365discount2 l3,65 kr1,83 kr/liter
- COLA NUL SUKKER · REMA 100050 cl4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola sukkerfri · Bilka0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola sukkerfri · Netto0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola sukkerfri · Føtex0.5 l4,25 kr8,50 kr/liter
- Harbø Cola Light · MENY50 cl4,95 kr9,90 kr/liter
- Coca-Cola Zero (dåse) · Nemlig0.33 l5,95 kr18,03 kr/liter
- Coca Cola Zero · Bilka0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola Zero · Føtex0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola Zero · Netto0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- COLA NUL SUKKER · REMA 10001.5 l6,42 kr4,28 kr/liter
- PEPSI MAX · REMA 100033 cl6,89 kr20,88 kr/liter
- Harboe Cola Light 50 Cl · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Cola sukkerfri 2 L, Harboe · Løvbjerg2 l6,99 kr3,50 kr/liter
- Pepsi Max · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max · Netto0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Harboe Cola 0% Sugar · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Cola sukkerfri · Bilka2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Cola sukkerfri · Netto2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Harbø Cola 0% Sugar Pl · MENY200 cl8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola NUL sukker · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola sukkerfri · Føtex2 l8,95 kr4,48 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
PEPSI MAX LIME hos Brugsen koster 10.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 26. september 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 364 dage. Gennemsnitsprisen for PEPSI MAX LIME hos Brugsen er 11.20 kr og varierer fra 10.00 kr til 18.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 364 dage har Goma registreret prisdata for PEPSI MAX LIME hos Brugsen i 30 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 8% af tiden. Ud af de 30 prisregistreringer har PEPSI MAX LIME været markeret som tilbud 30 dage hos Brugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 364 dage kan vi se følgende mønstre: PEPSI MAX LIME har været på tilbud hos Brugsen i maj, juni, juli, september og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 366 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 370 dage og forventes at slutte om 7 dage (torsdag). PEPSI MAX LIME er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.