Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi0,2 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 0,9 kJ / 0,2 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, kuldioxid, farvestof (E150d), syre (E338), sødestof (natriumcyclamat, acesulfamkalium, aspartam), naturlige aromaer, aroma koffein, surhedsregulerende middel (E331). INDEHOLDER EN PHENYLALANINKILDE.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- COCA COLA · REMA 100033 cl3,00 kr9,09 kr/liter
- Coca-Cola Zero (dåse) · Nemlig0.33 l5,95 kr18,03 kr/liter
- Coca Cola Zero · Bilka0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola Zero · Føtex0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola Zero · Netto0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola Zero · MENY330 ml10,00 kr30,30 kr/liter
- Coca Cola Zero Dåse · Spar33 l10,95 kr0,33 kr/liter
- Coca Cola Zero · Min Købmand11,00 kr
- Coca Cola Zero · Bilka0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Coca Cola Zero · Føtex0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Coca Cola Zero · Netto0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Coca Cola Zero · Netto1.98 l37,50 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola Zero · Netto7.92 l150,00 kr18,94 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- COLA NUL SUKKER · REMA 100033 cl3,42 kr10,36 kr/liter
- HARBOE COLA NUL SUKKER 2 L PET · 365discount2 l3,65 kr1,83 kr/liter
- COLA NUL SUKKER · REMA 100050 cl4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola sukkerfri · Bilka0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola sukkerfri · Netto0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola sukkerfri · Føtex0.5 l4,25 kr8,50 kr/liter
- Harbø Cola Light · MENY50 cl4,95 kr9,90 kr/liter
- COLA NUL SUKKER · REMA 10001.5 l6,42 kr4,28 kr/liter
- PEPSI MAX · REMA 100033 cl6,89 kr20,88 kr/liter
- Harboe Cola Light 50 Cl · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Cola sukkerfri 2 L, Harboe · Løvbjerg2 l6,99 kr3,50 kr/liter
- Pepsi Max · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max · Netto0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Harboe Cola 0% Sugar · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Cola sukkerfri · Bilka2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Cola sukkerfri · Netto2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Harbø Cola 0% Sugar Pl · MENY200 cl8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola NUL sukker · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola sukkerfri · Føtex2 l8,95 kr4,48 kr/liter
- Pepsi Max · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- Pepsi Max Lime Pet · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- Pepsi Max Lemon · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- COCA-COLA ZERO SUGAR · 365discount1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Coca Cola Zero hos Bilka koster 12.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 18. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 409 dage. Gennemsnitsprisen for Coca Cola Zero hos Bilka er 12.00 kr og varierer fra 12.00 kr til 12.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 409 dage har Goma registreret prisdata for Coca Cola Zero hos Bilka i 408 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Coca Cola Zero aldrig været markeret som tilbud hos Bilka.
Coca Cola Zero kan købes hos Bilka til 12 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 185 alternativer tilgængelige på tværs af 14 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.