
SuperBrugsen
Leffe
LEFFE BRUNE 33 CL DS 0.0%
33 cl
Tilbuddet udløber i dag
36,36 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- LEFFE BRUNE 33 CL DS 0.0% · SuperBrugsen33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- LEFFE BRUNE 33 CL · 365discount33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- LEFFE BRUNE 33 CL DS 0.0% · Kvickly33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- Leffe Brune 0,0% alkoholfri · Netto0.33 l14,00 kr42,42 kr/liter
- Leffe Brune 0,0% alkoholfri · Bilka0.33 l15,50 kr46,97 kr/liter
- Leffe Brune 0,0% alkoholfri · Føtex0.33 l15,50 kr46,97 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Leffe Brune 0,0% (dåse) · Nemlig0.33 l16,50 kr50,00 kr/liter
- Svaneke Dont Worry 0% Øko · Spar50 cl20,00 kr40,00 kr/liter
- Dont Worry Brown 0,5% Øko · Spar50 cl20,00 kr40,00 kr/liter
- Don't Worry Brown Ale alkoholfri øko · Bilka0.5 l24,95 kr49,90 kr/liter
- Don't Worry Brown Ale øko. · Nemlig0.5 l26,25 kr52,50 kr/liter
- Svaneke Dont Wor 0,5% Øk · MENY50 cl26,95 kr53,90 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
LEFFE BRUNE 33 CL DS 0.0% hos SuperBrugsen koster 12.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 29. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 392 dage. Gennemsnitsprisen for LEFFE BRUNE 33 CL DS 0.0% hos SuperBrugsen er 11.95 kr og varierer fra 9.00 kr til 12.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 392 dage har Goma registreret prisdata for LEFFE BRUNE 33 CL DS 0.0% hos SuperBrugsen i 62 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 16% af tiden. Ud af de 62 prisregistreringer har LEFFE BRUNE 33 CL DS 0.0% været markeret som tilbud 62 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 392 dage kan vi se følgende mønstre: LEFFE BRUNE 33 CL DS 0.0% har været på tilbud hos SuperBrugsen i januar, februar, marts, april, maj, juni, august, september, oktober og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 394 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 398 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). LEFFE BRUNE 33 CL DS 0.0% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.