
SuperBrugsen
Aalborg
AALBORG JUBILÆUMS AKVAVIT 70 CL 38%
70 cl
Tilbuddet udløber i dag
170,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Akvavit · Føtex70 cl109,00 kr155,71 kr/liter
- AALBORG JUBILÆUMS AKVAVIT 70 CL 38% · SuperBrugsen70 cl119,00 kr170,00 kr/liter
- AALBORG JUBILÆUMS AKVAVIT 70 CL 38% · Kvickly70 cl119,00 kr170,00 kr/liter
- Ålborg Jubilæum Akvav 38% · MENY70 cl120,00 kr171,43 kr/liter
- Akvavit · Føtex70 cl125,00 kr178,57 kr/liter
- Akvavit · Bilka70 cl139,00 kr198,57 kr/liter
- Akvavit · Bilka70 cl152,95 kr218,50 kr/liter
- Akvavit øko · Føtex70 cl155,00 kr221,43 kr/liter
- Akvavit øko · Føtex70 cl159,00 kr227,14 kr/liter
- Akvavit · Føtex70 cl189,00 kr270,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- JAGTBITTER 30% · REMA 10008 cl20,00 kr250,00 kr/liter
- Bitter · Bilka8 cl20,95 kr261,88 kr/liter
- TAFFEL AKVAVIT 45% · REMA 100010 cl33,95 kr339,50 kr/liter
- Akvavit · Bilka10 cl33,95 kr339,50 kr/liter
- Bitter · Føtex6 cl37,25 kr620,83 kr/liter
- Bitter · Bilka6 cl40,00 kr666,67 kr/liter
- Brancamenta (28%) · Nemlig0.06 l43,25 kr720,83 kr/liter
- Bitter espresso · Bilka6 cl45,76 kr762,67 kr/liter
- Bitter espresso · Føtex6 cl45,76 kr762,67 kr/liter
- Bitter · Bilka6 cl45,95 kr765,83 kr/liter
- Bitter · Føtex6 cl45,95 kr765,83 kr/liter
- Bitter · Netto6 cl45,95 kr765,83 kr/liter
- Underberg (44%) · Nemlig0.06 l48,25 kr804,17 kr/liter
- Underberg A 3 Fl. 44% · MENY6 cl48,95 kr815,83 kr/liter
- Bitter · Bilka6 cl49,50 kr825,00 kr/liter
- Bitter · Føtex6 cl49,50 kr825,00 kr/liter
- Bitter · Bilka10 cl49,95 kr499,50 kr/liter
- Bitter · Føtex10 cl49,95 kr499,50 kr/liter
- Underberg 3-pak · Min Købmand6 l49,95 kr8,33 kr/liter
- Underberg A 3X2 Cl · Spar6 cl49,95 kr832,50 kr/liter
- Fernet Branca (39%) · Nemlig0.06 l52,25 kr870,83 kr/liter
- Bitter · Bilka8 cl59,95 kr749,38 kr/liter
- Orange bitter · Bilka8 cl59,95 kr749,38 kr/liter
- Bitter · Føtex8 cl59,95 kr749,38 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
AALBORG JUBILÆUMS AKVAVIT 70 CL 38% hos SuperBrugsen koster 119.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 16. januar 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 252 dage. Gennemsnitsprisen for AALBORG JUBILÆUMS AKVAVIT 70 CL 38% hos SuperBrugsen er 118.03 kr og varierer fra 115.00 kr til 119.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 252 dage har Goma registreret prisdata for AALBORG JUBILÆUMS AKVAVIT 70 CL 38% hos SuperBrugsen i 29 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 12% af tiden. Ud af de 29 prisregistreringer har AALBORG JUBILÆUMS AKVAVIT 70 CL 38% været markeret som tilbud 29 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 252 dage kan vi se følgende mønstre: AALBORG JUBILÆUMS AKVAVIT 70 CL 38% har været på tilbud hos SuperBrugsen i januar, februar, marts, maj og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 254 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 259 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). AALBORG JUBILÆUMS AKVAVIT 70 CL 38% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.