
Kvickly
Aalborg
AALBORG JUBILÆUMS AKVAVIT 70 CL 38%
70 cl
Tilbuddet udløber i dag
170,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Akvavit · Føtex70 cl109,00 kr155,71 kr/liter
- AALBORG JUBILÆUMS AKVAVIT 70 CL 38% · Kvickly70 cl119,00 kr170,00 kr/liter
- AALBORG JUBILÆUMS AKVAVIT 70 CL 38% · SuperBrugsen70 cl119,00 kr170,00 kr/liter
- Ålborg Jubilæum Akvav 38% · MENY70 cl120,00 kr171,43 kr/liter
- Akvavit · Føtex70 cl125,00 kr178,57 kr/liter
- Akvavit · Bilka70 cl139,00 kr198,57 kr/liter
- Akvavit · Bilka70 cl152,95 kr218,50 kr/liter
- Akvavit øko · Føtex70 cl155,00 kr221,43 kr/liter
- Akvavit øko · Føtex70 cl159,00 kr227,14 kr/liter
- Akvavit · Føtex70 cl189,00 kr270,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Aalborg Taffel Akvavit · Min Købmand10 cl34,95 kr349,50 kr/liter
- Akvavit · Bilka10 cl35,00 kr350,00 kr/liter
- Akvavit · Føtex10 cl35,00 kr350,00 kr/liter
- Aalborg Taffel Akvavit · Spar10 cl36,95 kr369,50 kr/liter
- Akvavit · Føtex10 cl37,00 kr370,00 kr/liter
- Akvavit · Bilka10 cl39,00 kr390,00 kr/liter
- Akvavit · Føtex10 cl39,00 kr390,00 kr/liter
- Rød Ålborg · MENY10 l40,77 kr4,08 kr/liter
- AKVAVIT 41% · REMA 100035 cl80,95 kr231,29 kr/liter
- Akvavit · Bilka35 cl80,95 kr231,29 kr/liter
- Aalborg Taffel Akvavit · Spar35 cl80,95 kr231,29 kr/liter
- Aalborg Taffel Akvavit · Min Købmand35 cl81,95 kr234,14 kr/liter
- HØKER SNAPS 32% · REMA 100070 cl84,34 kr120,49 kr/liter
- Snaps · Bilka70 cl84,34 kr120,49 kr/liter
- Høker snaps (32%) · Nemlig0.7 l84,34 kr120,49 kr/liter
- Snaps · Føtex70 cl84,95 kr121,36 kr/liter
- Ålborg Taffel Akvavit · MENY35 cl84,95 kr242,71 kr/liter
- Brøndums Snaps · Spar70 cl85,00 kr121,43 kr/liter
- Brøndums Snaps Klar · Spar70 cl85,00 kr121,43 kr/liter
- Brøndums Fadlagret Snaps · Spar70 cl85,00 kr121,43 kr/liter
- Høker snaps (32%) · Nemlig0.7 l86,76 kr123,94 kr/liter
- Høker Snaps Klar · MENY70 cl97,95 kr139,93 kr/liter
- Høker Snaps Gylden 32% · Spar70 cl97,95 kr139,93 kr/liter
- Høker Snaps Klar · Spar70 cl97,95 kr139,93 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
AALBORG JUBILÆUMS AKVAVIT 70 CL 38% hos Kvickly koster 119.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 16. januar 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 252 dage. Gennemsnitsprisen for AALBORG JUBILÆUMS AKVAVIT 70 CL 38% hos Kvickly er 118.03 kr og varierer fra 115.00 kr til 119.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 252 dage har Goma registreret prisdata for AALBORG JUBILÆUMS AKVAVIT 70 CL 38% hos Kvickly i 29 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 12% af tiden. Ud af de 29 prisregistreringer har AALBORG JUBILÆUMS AKVAVIT 70 CL 38% været markeret som tilbud 29 dage hos Kvickly, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 252 dage kan vi se følgende mønstre: AALBORG JUBILÆUMS AKVAVIT 70 CL 38% har været på tilbud hos Kvickly i januar, februar, marts, maj og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 254 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 259 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). AALBORG JUBILÆUMS AKVAVIT 70 CL 38% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.