Wolt Market
Faxe Kondi
Energidrik original 0,5 l, Faxe Kondi Booster
500 ml
Tilbuddet udløber mandag
32,00 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi49 kcalFedt0 gSukker12 gProtein0 g
| Energi | 204 kJ / 49 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 12 g |
| - heraf sukkerarter | 12 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,1 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: vand, sukker, druesukker (4%), syre (E330), kuldioxid, salt, koffein (0,03%), konserveringsmidler (E202, E211), surhedsregulerende midler (E339, E500, E331, E501), saflorkoncentrat, citronkoncentrat, aroma (bl.a. quinin), vitaminer (pantothensyre, vitamin B6, biotin, vitamin B12)
Allergener
-
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Energidrik · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Booster Original Pet · Min Købmand50 cl10,00 kr20,00 kr/liter
- Energidrik · Føtex0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Energidrik original 0,5 l, Faxe Kondi Booster · Wolt Market500 ml16,00 kr32,00 kr/liter
- Booster Original Pet · MENY50 cl17,00 kr34,00 kr/liter
- Booster Original Zero Pet · MENY50 cl17,00 kr34,00 kr/liter
- Energidrik · Føtex0.5 l21,25 kr42,50 kr/liter
- Energidrik · Føtex0.5 l21,25 kr42,50 kr/liter
- Energidrik · Bilka0.5 l22,25 kr44,50 kr/liter
- Energidrik · Føtex0.5 l22,25 kr44,50 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- ONE ENERGY · REMA 100025 cl4,00 kr16,00 kr/liter
- ONE ENERGY · REMA 100025 cl4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Bilka0.25 l4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik · Netto0.25 l4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Netto0.25 l4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.25 l4,40 kr17,60 kr/liter
- Energidrik · Bilka0.25 l4,50 kr18,00 kr/liter
- Energidrik · Føtex0.25 l4,50 kr18,00 kr/liter
- X-Ray Energidrik 1/4 Palle · Løvbjerg50 cl4,99 kr9,98 kr/liter
- X-Ray Energi Sportssmag · Løvbjerg50 cl4,99 kr9,98 kr/liter
- Energidrik m. colasmag · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik m. appelsin og lime-smag · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik m. lemon-lime · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik · Føtex0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik m. lemon-lime · Føtex0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- ONE GUAVA · REMA 100050 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Blue Breeze · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Silver Mist U/S · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Yellow Twist U/S · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Green Flash · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Blue Breeze · Spar50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Silver Mist U/S · Spar50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Yellow Twist U/S · Spar50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Green Flash · Spar50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Energidrik original 0,5 l, Faxe Kondi Booster hos Wolt Market koster typisk 23.50 kr, men er lige nu på tilbud til 16.00 kr, hvilket giver en besparelse på 32%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 28. april 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 157 dage. Gennemsnitsprisen for Energidrik original 0,5 l, Faxe Kondi Booster hos Wolt Market er 24.30 kr og varierer fra 15.00 kr til 25.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 157 dage har Goma registreret prisdata for Energidrik original 0,5 l, Faxe Kondi Booster hos Wolt Market i 153 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 97% af tiden. Ud af de 153 prisregistreringer har Energidrik original 0,5 l, Faxe Kondi Booster været markeret som tilbud 15 dage hos Wolt Market, hvilket betyder, at varen er på tilbud 10% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 157 dage kan vi se følgende mønstre: Energidrik original 0,5 l, Faxe Kondi Booster har været på tilbud hos Wolt Market i juli, august, september og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 4 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 3 dage og forventes at slutte om 4 dage (mandag). Der går typisk 25 dage mellem hver tilbudsperiode.