
365discount
Actimel
ACTIMEL MULTIFRUGT
800 g
Tilbuddet udløber onsdag
23,75 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- ACTIMEL MULTIFRUGT · 365discount800 g19,00 kr23,75 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- ACTIMEL JORDBÆR 4X100 G · Brugsen400 g10,00 kr25,00 kr/kg
- ACTIMEL · REMA 1000400 g23,95 kr59,87 kr/kg
- Drikkeyoghurt m. blandede frugter 1.5 % fedt · Bilka400 g23,95 kr59,87 kr/kg
- Drikkeyoghurt m. blandede frugter 1.5 % fedt · Føtex400 g23,95 kr59,87 kr/kg
- Drikkeyoghurt m. multifrugt · Nemlig400 g23,95 kr59,87 kr/kg
- Drikkeyoghurt m. jordbær · Nemlig400 g23,95 kr59,87 kr/kg
- Drikkeyoghurt m. jordbær · Nemlig400 g23,95 kr59,87 kr/kg
- Drikkeyoghurt m. jordbær 1,5%, Actimel · Wolt Market400 g23,95 kr59,87 kr/kg
- Actimel Jordbær 4X100 G · Spar400 g25,95 kr64,88 kr/kg
- Actimel Jordbær 4X100 G · Min Købmand400 g26,50 kr66,25 kr/kg
- Actimel Jordbær 4 X 100 G · MENY400 g26,95 kr67,38 kr/kg
- Actimel Multifrugt 4x100g · MENY400 g27,95 kr69,88 kr/kg
- Mælkesyrebakterie-shot · Bilka390 ml40,18 kr103,03 kr/liter
- Mælkesyrebakterie-shot · Føtex390 ml40,18 kr103,03 kr/liter
- Yakult · Nemlig0.39 l42,25 kr108,33 kr/liter
- Drikkeyoghurt original 6 x 65 ml, Yakult · Wolt Market390 ml46,50 kr119,23 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
ACTIMEL MULTIFRUGT hos 365discount koster 19.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 27. august 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 400 dage. Gennemsnitsprisen for ACTIMEL MULTIFRUGT hos 365discount er 22.71 kr og varierer fra 19.00 kr til 25.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 400 dage har Goma registreret prisdata for ACTIMEL MULTIFRUGT hos 365discount i 17 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 4% af tiden. Ud af de 17 prisregistreringer har ACTIMEL MULTIFRUGT været markeret som tilbud 17 dage hos 365discount, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 400 dage kan vi se følgende mønstre: ACTIMEL MULTIFRUGT har været på tilbud hos 365discount i januar, august og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 401 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 400 dage og forventes at slutte om 6 dage (onsdag). ACTIMEL MULTIFRUGT er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.