
REMA 1000
CHARLES SMITH RIESLING
KUNG FU GIRL 12,5%
75 cl
146,67 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Indeholder sulfitter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Riesling · Bilka75 cl89,00 kr118,67 kr/liter
- KUNG FU GIRL 12,5% · REMA 100075 cl110,00 kr146,67 kr/liter
- Riesling · Føtex75 cl119,00 kr158,67 kr/liter
- Kung Fu Girl Riesling · Nemlig0.75 l120,75 kr161,00 kr/liter
- Kung Fu Girl Riesling · MENY75 cl139,95 kr186,60 kr/liter
- Kung Fu Girl Riesling · Nemlig4.5 l659,70 kr146,60 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Bree Riesling 25 Cl · MENY25 cl31,95 kr127,80 kr/liter
- DREAM RIESLING MOLDOVA 75 CL 12% · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Riesling · Bilka75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- HANS BAER RIESLING DE 75 CL 11,5% · Brugsen75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Noble House Riesling · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Noble House Riesling Trocken · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Riesling øko · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Riesling · Netto75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- KÖNIGSMOSEL 8,5% · REMA 100075 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- ØKO RIESLING FEINHERB TYSKLAND 75 CL 11% · Kvickly75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- ØKO ÄNGLAMARK RIESLING DE 0,75 L 12 % · Kvickly0.75 l50,00 kr66,67 kr/liter
- ØKO RIESLING FEINHERB TYSKLAND 75 CL 11% · SuperBrugsen75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- ØKO ÄNGLAMARK RIESLING DE 0,75 L 12 % · SuperBrugsen0.75 l50,00 kr66,67 kr/liter
- Riesling · Bilka75 cl52,79 kr70,39 kr/liter
- Riesling · Føtex75 cl52,79 kr70,39 kr/liter
- Riesling øko · Føtex75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Riesling øko · Netto75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- WOW 12% · REMA 100075 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- VIER JAHRESZEITEN 12,5% · REMA 100075 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- WEINBIET RIESLING TROCKEN DE 12,5% · Kvickly75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Riesling d'Alsace AOC · Lidl75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Riesling Pfalz · Lidl75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- WEINBIET RIESLING TROCKEN DE 12,5% · SuperBrugsen75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Bree Riesling · Min Købmand75 cl64,95 kr86,60 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
KUNG FU GIRL 12,5% hos REMA 1000 koster 110.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 22. februar 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 587 dage. Gennemsnitsprisen for KUNG FU GIRL 12,5% hos REMA 1000 er 108.50 kr og varierer fra 75.00 kr til 111.86 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 587 dage har Goma registreret prisdata for KUNG FU GIRL 12,5% hos REMA 1000 i 546 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 93% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har KUNG FU GIRL 12,5% været markeret som tilbud 23 dage hos REMA 1000, hvilket betyder, at varen er på tilbud 6% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 587 dage kan vi se følgende mønstre: KUNG FU GIRL 12,5% har været på tilbud hos REMA 1000 i januar, februar, marts, juni og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 6 dage. Der går typisk 51 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 111 dage siden varen sidst var på tilbud hos REMA 1000, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.