Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER, SVOVLDIOXID
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Riesling øko · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Riesling · Bilka75 cl52,79 kr70,39 kr/liter
- Riesling · Føtex75 cl52,79 kr70,39 kr/liter
- Riesling øko · Føtex75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Riesling øko · Netto75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Riesling · Netto75 cl65,00 kr86,67 kr/liter
- Riesling · Bilka75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Riesling · Bilka75 cl81,79 kr109,05 kr/liter
- Riesling · Føtex75 cl81,79 kr109,05 kr/liter
- Riesling · Bilka75 cl90,18 kr120,24 kr/liter
- Riesling · Føtex75 cl90,18 kr120,24 kr/liter
- Riesling · Bilka75 cl99,97 kr133,29 kr/liter
- Riesling · Føtex75 cl99,97 kr133,29 kr/liter
- Riesling · Føtex75 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- Riesling · Bilka75 cl139,00 kr185,33 kr/liter
- Riesling · Føtex75 cl139,00 kr185,33 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Bree Riesling 25 Cl · MENY25 cl31,95 kr127,80 kr/liter
- DREAM RIESLING MOLDOVA 75 CL 12% · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Riesling · Bilka75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- HANS BAER RIESLING DE 75 CL 11,5% · Brugsen75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Noble House Riesling · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Noble House Riesling Trocken · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Riesling · Netto75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- KÖNIGSMOSEL 8,5% · REMA 100075 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- ØKO RIESLING FEINHERB TYSKLAND 75 CL 11% · Kvickly75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- ØKO ÄNGLAMARK RIESLING DE 0,75 L 12 % · Kvickly0.75 l50,00 kr66,67 kr/liter
- ØKO RIESLING FEINHERB TYSKLAND 75 CL 11% · SuperBrugsen75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- ØKO ÄNGLAMARK RIESLING DE 0,75 L 12 % · SuperBrugsen0.75 l50,00 kr66,67 kr/liter
- WOW 12% · REMA 100075 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- VIER JAHRESZEITEN 12,5% · REMA 100075 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- WEINBIET RIESLING TROCKEN DE 12,5% · Kvickly75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Riesling d'Alsace AOC · Lidl75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Riesling Pfalz · Lidl75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- WEINBIET RIESLING TROCKEN DE 12,5% · SuperBrugsen75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Bree Riesling · Min Købmand75 cl64,95 kr86,60 kr/liter
- CAVE DU ROI DAGOBERT 12,5% · REMA 100075 cl65,00 kr86,67 kr/liter
- Premium Mosel Riesling Trocken · Bilka75 cl65,00 kr86,67 kr/liter
- Premium Mosel Riesling Kabinett · Bilka75 cl65,00 kr86,67 kr/liter
- Cuvée Jupiter Riesling · Netto75 cl65,00 kr86,67 kr/liter
- Riesling · Bilka37.5 cl69,00 kr184,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Riesling øko hos Bilka koster 45.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 26. marts 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 555 dage. Gennemsnitsprisen for Riesling øko hos Bilka er 47.40 kr og varierer fra 30.00 kr til 52.63 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 555 dage har Goma registreret prisdata for Riesling øko hos Bilka i 523 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 94% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Riesling øko været markeret som tilbud 69 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 19% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 555 dage kan vi se følgende mønstre: Riesling øko har været på tilbud hos Bilka i januar, februar, april, maj, juli, september, oktober og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 12 dage. Der går typisk 58 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 14 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.