
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Indeholder sulfitter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- REVERCHON 11,5% · REMA 100075 cl89,00 kr118,67 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Bree Riesling 25 Cl · MENY25 cl31,95 kr127,80 kr/liter
- DREAM RIESLING MOLDOVA 75 CL 12% · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Riesling · Bilka75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- HANS BAER RIESLING DE 75 CL 11,5% · Brugsen75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Noble House Riesling · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Noble House Riesling Trocken · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Riesling øko · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Riesling · Netto75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- KÖNIGSMOSEL 8,5% · REMA 100075 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- ØKO RIESLING FEINHERB TYSKLAND 75 CL 11% · Kvickly75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- ØKO ÄNGLAMARK RIESLING DE 0,75 L 12 % · Kvickly0.75 l50,00 kr66,67 kr/liter
- ØKO RIESLING FEINHERB TYSKLAND 75 CL 11% · SuperBrugsen75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- ØKO ÄNGLAMARK RIESLING DE 0,75 L 12 % · SuperBrugsen0.75 l50,00 kr66,67 kr/liter
- Riesling · Bilka75 cl52,79 kr70,39 kr/liter
- Riesling · Føtex75 cl52,79 kr70,39 kr/liter
- Riesling øko · Føtex75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Riesling øko · Netto75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- WOW 12% · REMA 100075 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- VIER JAHRESZEITEN 12,5% · REMA 100075 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- WEINBIET RIESLING TROCKEN DE 12,5% · Kvickly75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Riesling d'Alsace AOC · Lidl75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Riesling Pfalz · Lidl75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- WEINBIET RIESLING TROCKEN DE 12,5% · SuperBrugsen75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Bree Riesling · Min Købmand75 cl64,95 kr86,60 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
REVERCHON 11,5% hos REMA 1000 koster 89.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 26. januar 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 614 dage. Gennemsnitsprisen for REVERCHON 11,5% hos REMA 1000 er 89.54 kr og varierer fra 79.00 kr til 99.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 614 dage har Goma registreret prisdata for REVERCHON 11,5% hos REMA 1000 i 578 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 94% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har REVERCHON 11,5% været markeret som tilbud 6 dage hos REMA 1000, hvilket betyder, at varen er på tilbud 2% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 614 dage kan vi se følgende mønstre: REVERCHON 11,5% har været på tilbud hos REMA 1000 i januar og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. REVERCHON 11,5% er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 274 dage siden varen sidst var på tilbud hos REMA 1000.