
REMA 1000
MERRILD
CREMA INSTANT
120 g
Tilbuddet udløber lørdag
491,67 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Crema instant kaffe · Bilka120 g49,95 kr416,25 kr/kg
- CREMA INSTANT · REMA 1000120 g59,00 kr491,67 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto120 g65,95 kr549,58 kr/kg
- Merrild Instant Crema · MENY66,95 kr
- Instantkaffe crema, Merrild · Wolt Market120 g72,50 kr604,17 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- 3 in 1 Instant kaffe · Bilka165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- 3 in 1 Instant kaffe · Føtex165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- Bki Extra Instant 100 G · Spar100 g24,00 kr240,00 kr/kg
- Mocha · Føtex8 stk25,00 kr3,13 kr/stk
- Instant kaffe · Føtex90 g29,00 kr322,22 kr/kg
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · Kvickly100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · Kvickly80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Gold instant kaffe · Netto100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · SuperBrugsen100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · SuperBrugsen80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- INSTANT KAFFE · REMA 1000100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Gold instant kaffe · Bilka100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Instant kaffe · Netto100 g30,50 kr305,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g31,48 kr393,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka90 g32,00 kr355,56 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Føtex100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,50 kr406,25 kr/kg
- Instant kaffe øko · Netto100 g35,00 kr350,00 kr/kg
- Amaretto Almond instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
CREMA INSTANT hos REMA 1000 koster 59.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 25. juni 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 98 dage. Gennemsnitsprisen for CREMA INSTANT hos REMA 1000 er 55.67 kr og varierer fra 49.00 kr til 59.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 98 dage har Goma registreret prisdata for CREMA INSTANT hos REMA 1000 i 24 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 24% af tiden. Ud af de 24 prisregistreringer har CREMA INSTANT været markeret som tilbud 22 dage hos REMA 1000, hvilket betyder, at varen er på tilbud 92% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 98 dage kan vi se følgende mønstre: CREMA INSTANT har været på tilbud hos REMA 1000 i juni, juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 17 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 6 dage og forventes at slutte om 2 dage (lørdag). Der går typisk 26 dage mellem hver tilbudsperiode. CREMA INSTANT er ofte på tilbud (92% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.