Netto
Merrild
Crema instant kaffe
120 g
549,58 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Crema instant kaffe · Bilka120 g49,95 kr416,25 kr/kg
- CREMA INSTANT · REMA 1000120 g59,00 kr491,67 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto120 g65,95 kr549,58 kr/kg
- Merrild Instant Crema · MENY66,95 kr
- Instantkaffe crema, Merrild · Wolt Market120 g72,50 kr604,17 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- 3 in 1 Instant kaffe · Bilka165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- 3 in 1 Instant kaffe · Føtex165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- Bki Extra Instant 100 G · Spar100 g24,00 kr240,00 kr/kg
- Mocha · Føtex8 stk25,00 kr3,13 kr/stk
- Instant kaffe · Føtex90 g29,00 kr322,22 kr/kg
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · Kvickly100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · Kvickly80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Gold instant kaffe · Netto100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · SuperBrugsen100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · SuperBrugsen80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- INSTANT KAFFE · REMA 1000100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Gold instant kaffe · Bilka100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Instant kaffe · Netto100 g30,50 kr305,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g31,48 kr393,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka90 g32,00 kr355,56 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Føtex100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,50 kr406,25 kr/kg
- Instant kaffe øko · Netto100 g35,00 kr350,00 kr/kg
- Amaretto Almond instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Crema instant kaffe hos Netto koster 65.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 17. december 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 288 dage. Gennemsnitsprisen for Crema instant kaffe hos Netto er 58.82 kr og varierer fra 45.00 kr til 66.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 288 dage har Goma registreret prisdata for Crema instant kaffe hos Netto i 286 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 286 prisregistreringer har Crema instant kaffe været markeret som tilbud 35 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 12% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 288 dage kan vi se følgende mønstre: Crema instant kaffe har været på tilbud hos Netto i februar, marts, april, maj, juli og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 45 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 6 dage siden varen sidst var på tilbud hos Netto, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.