
ABC Lavpris
BKI
BKI Kaffe Extra, Guld eller Økologisk
300 g
Tilbuddet udløber tirsdag
116,60 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- BKI Kaffe Extra, Guld eller Økologisk · ABC Lavpris300 g34,98 kr116,60 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Summer formalet kaffe · Bilka250 g20,00 kr80,00 kr/kg
- Formalet kaffe mellemristet øko · Føtex400 g31,60 kr79,00 kr/kg
- Specialristet formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- Qualita Oro formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
- Qualita Rossa formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
- Original formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Mørk formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Morgenkaffe formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Formalet kaffe øko · Føtex300 g35,00 kr116,67 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Netto350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Netto400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- FORMALET KAFFE · REMA 1000400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- Kaffe · Nemlig400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- BKI KAFFE EKSTRA 400 G · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- BLANDING 66 · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- KARAT ORIGINAL RØD · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- Plk Blanding 66 Grå · Løvbjerg400 g37,99 kr94,98 kr/kg
- BLANDING 66 · 365discount400 g39,00 kr97,50 kr/kg
- KAFFEHUSET FORMALET 400 G · 365discount400 g39,00 kr97,50 kr/kg
- KARAT ORIGINAL RØD · 365discount400 g39,00 kr97,50 kr/kg
- Formalet kaffe · Bilka400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Fp Kaffe 400 G · MENY400 g39,75 kr99,38 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
BKI Kaffe Extra, Guld eller Økologisk hos ABC Lavpris koster 34.98 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 1. oktober 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 1. oktober 2026, hvilket dækker over en periode på 1 dag. Gennemsnitsprisen for BKI Kaffe Extra, Guld eller Økologisk hos ABC Lavpris er 34.98 kr og varierer fra 34.98 kr til 34.98 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 1 dag har Goma registreret prisdata for BKI Kaffe Extra, Guld eller Økologisk hos ABC Lavpris i 1 dag i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 1 prisregistrering har BKI Kaffe Extra, Guld eller Økologisk været markeret som tilbud 1 dag hos ABC Lavpris, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra den seneste dag kan vi se følgende mønstre: BKI Kaffe Extra, Guld eller Økologisk har været på tilbud hos ABC Lavpris i oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Det nuværende tilbud har været gældende i 1 dag og forventes at slutte om 4 dage (tirsdag). BKI Kaffe Extra, Guld eller Økologisk er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.