Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Formalet kaffe
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Signature Blend no. 56 · Nemlig17,96 kr
- Specialristet formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- SPECIALRISTET NO 162 · REMA 1000400 g54,00 kr135,00 kr/kg
- Merrild specialristet · Nemlig400 g54,00 kr135,00 kr/kg
- Specialristet formalet kaffe · Netto400 g58,50 kr146,25 kr/kg
- Specialristet formalet kaffe · Føtex400 g59,40 kr148,50 kr/kg
- Merrild Special · Spar400 g69,00 kr172,50 kr/kg
- Merrild Special · MENY400 g69,95 kr174,88 kr/kg
- Signature Blend No. 56 · Nemlig400 g73,31 kr183,28 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Summer formalet kaffe · Bilka250 g20,00 kr80,00 kr/kg
- Formalet kaffe mellemristet øko · Føtex400 g31,60 kr79,00 kr/kg
- Qualita Oro formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
- Qualita Rossa formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
- Original formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Mørk formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Morgenkaffe formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Formalet kaffe øko · Føtex300 g35,00 kr116,67 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Netto350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Netto400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- FORMALET KAFFE · REMA 1000400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- Kaffe · Nemlig400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- BKI KAFFE EKSTRA 400 G · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- BLANDING 66 · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- KARAT ORIGINAL RØD · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- Kaffe formalet bl. 66, Peter Larsen · Løvbjerg400 g37,99 kr94,98 kr/kg
- Formalet kaffe · Bilka400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Fp Kaffe 400 G · MENY400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Formalet kaffe · Netto400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Formalet kaffe · Føtex400 g39,80 kr99,50 kr/kg
- Starbucks Italian Roast · MENY56 g42,95 kr766,96 kr/kg
- Fp Kaffe 400 G · Spar400 g42,95 kr107,38 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Specialristet formalet kaffe hos Bilka koster 33.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 15. april 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 534 dage. Gennemsnitsprisen for Specialristet formalet kaffe hos Bilka er 50.97 kr og varierer fra 33.00 kr til 66.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 534 dage har Goma registreret prisdata for Specialristet formalet kaffe hos Bilka i 537 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Specialristet formalet kaffe været markeret som tilbud 87 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 24% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 534 dage kan vi se følgende mønstre: Specialristet formalet kaffe har været på tilbud hos Bilka i januar, februar, marts, april, maj, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 9 dage. Der går typisk 31 dage mellem hver tilbudsperiode. Specialristet formalet kaffe er ofte på tilbud (24% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 6 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.