Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Formalet kaffe.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Qualita Rossa formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Summer formalet kaffe · Bilka250 g20,00 kr80,00 kr/kg
- Formalet kaffe mellemristet øko · Føtex400 g31,60 kr79,00 kr/kg
- Specialristet formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- Qualita Oro formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
- Original formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Mørk formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Morgenkaffe formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Formalet kaffe øko · Føtex300 g35,00 kr116,67 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Netto350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Netto400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- FORMALET KAFFE · REMA 1000400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- Kaffe · Nemlig400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- BKI KAFFE EKSTRA 400 G · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- BLANDING 66 · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- KARAT ORIGINAL RØD · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- Kaffe formalet bl. 66, Peter Larsen · Løvbjerg400 g37,99 kr94,98 kr/kg
- Formalet kaffe · Bilka400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Fp Kaffe 400 G · MENY400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Formalet kaffe · Netto400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Formalet kaffe · Føtex400 g39,80 kr99,50 kr/kg
- Starbucks Italian Roast · MENY56 g42,95 kr766,96 kr/kg
- Fp Kaffe 400 G · Spar400 g42,95 kr107,38 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Qualita Rossa formalet kaffe hos Bilka koster 33.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 10. februar 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 233 dage. Gennemsnitsprisen for Qualita Rossa formalet kaffe hos Bilka er 50.33 kr og varierer fra 33.00 kr til 59.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 233 dage har Goma registreret prisdata for Qualita Rossa formalet kaffe hos Bilka i 236 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 236 prisregistreringer har Qualita Rossa formalet kaffe været markeret som tilbud 42 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 18% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 233 dage kan vi se følgende mønstre: Qualita Rossa formalet kaffe har været på tilbud hos Bilka i april, maj, juli og august. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 11 dage. Der går typisk 30 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 34 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.