
Løvbjerg
Kaffe formalet bl. 66, Peter Larsen
400 g
Tilbuddet udløber i dag
94,98 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Kaffe formalet bl. 66, Peter Larsen · Løvbjerg400 g37,99 kr94,98 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Summer formalet kaffe · Bilka250 g20,00 kr80,00 kr/kg
- Formalet kaffe mellemristet øko · Føtex400 g31,60 kr79,00 kr/kg
- Specialristet formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- Qualita Oro formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
- Qualita Rossa formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
- Original formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Mørk formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Morgenkaffe formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Formalet kaffe øko · Føtex300 g35,00 kr116,67 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Netto350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Netto400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- FORMALET KAFFE · REMA 1000400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- Kaffe · Nemlig400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- BKI KAFFE EKSTRA 400 G · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- BLANDING 66 · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- KARAT ORIGINAL RØD · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- Formalet kaffe · Bilka400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Fp Kaffe 400 G · MENY400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Formalet kaffe · Netto400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Formalet kaffe · Føtex400 g39,80 kr99,50 kr/kg
- Starbucks Italian Roast · MENY56 g42,95 kr766,96 kr/kg
- Fp Kaffe 400 G · Spar400 g42,95 kr107,38 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Kaffe formalet bl. 66, Peter Larsen hos Løvbjerg koster 37.99 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 25. september 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 6 dage. Gennemsnitsprisen for Kaffe formalet bl. 66, Peter Larsen hos Løvbjerg er 37.99 kr og varierer fra 37.99 kr til 37.99 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 6 dage har Goma registreret prisdata for Kaffe formalet bl. 66, Peter Larsen hos Løvbjerg i 6 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 6 prisregistreringer har Kaffe formalet bl. 66, Peter Larsen været markeret som tilbud 6 dage hos Løvbjerg, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 6 dage kan vi se følgende mønstre: Kaffe formalet bl. 66, Peter Larsen har været på tilbud hos Løvbjerg i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 6 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Kaffe formalet bl. 66, Peter Larsen er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.