
Brugsen
Bki
BKI KAFFE EKSTRA 400 G
400 g
Tilbuddet udløber 15 oktober
92,50 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Extra formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Netto400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- BKI KAFFE EKSTRA 400 G · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- Bki Extra Kaffe 1/4 Palle · Min Købmand44,00 kr
- EXTRA · REMA 1000400 g44,95 kr112,38 kr/kg
- BKI Extra · Nemlig400 g44,95 kr112,38 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Bilka400 g49,95 kr124,88 kr/kg
- Bki Extra Kaffe · MENY400 g69,95 kr174,88 kr/kg
- Kaffe formalet, BKI Extra · Wolt Market400 g75,50 kr188,75 kr/kg
- Bki Extra Kaffe Spec.rist · Spar400 g79,95 kr199,88 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Summer formalet kaffe · Bilka250 g20,00 kr80,00 kr/kg
- Formalet kaffe mellemristet øko · Føtex400 g31,60 kr79,00 kr/kg
- Specialristet formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- Qualita Oro formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
- Qualita Rossa formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
- Original formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Mørk formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Morgenkaffe formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Formalet kaffe øko · Føtex300 g35,00 kr116,67 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Netto350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- FORMALET KAFFE · REMA 1000400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- Kaffe · Nemlig400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- BLANDING 66 · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- KARAT ORIGINAL RØD · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- Kaffe formalet bl. 66, Peter Larsen · Løvbjerg400 g37,99 kr94,98 kr/kg
- Formalet kaffe · Bilka400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Fp Kaffe 400 G · MENY400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Formalet kaffe · Netto400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Formalet kaffe · Føtex400 g39,80 kr99,50 kr/kg
- Starbucks Italian Roast · MENY56 g42,95 kr766,96 kr/kg
- Fp Kaffe 400 G · Spar400 g42,95 kr107,38 kr/kg
- Bki Guld · Min Købmand350 g44,00 kr125,71 kr/kg
- Fp Kaffe 400 G · Min Købmand400 g44,95 kr112,38 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
BKI KAFFE EKSTRA 400 G hos Brugsen koster 37.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 29. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 392 dage. Gennemsnitsprisen for BKI KAFFE EKSTRA 400 G hos Brugsen er 43.91 kr og varierer fra 37.00 kr til 49.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 392 dage har Goma registreret prisdata for BKI KAFFE EKSTRA 400 G hos Brugsen i 58 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 15% af tiden. Ud af de 58 prisregistreringer har BKI KAFFE EKSTRA 400 G været markeret som tilbud 58 dage hos Brugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 392 dage kan vi se følgende mønstre: BKI KAFFE EKSTRA 400 G har været på tilbud hos Brugsen i januar, februar, maj, juni, juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 394 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 398 dage og forventes at slutte om 8 dage (torsdag). BKI KAFFE EKSTRA 400 G er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.