Netto
Amora
Formalet kaffe
400 g
99,38 kr/kg
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Formalede robusta- og arabica kaffebønner.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Formalet kaffe · Netto400 g39,75 kr99,38 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Summer formalet kaffe · Bilka250 g20,00 kr80,00 kr/kg
- Formalet kaffe mellemristet øko · Føtex400 g31,60 kr79,00 kr/kg
- Specialristet formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- Qualita Oro formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
- Qualita Rossa formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
- Original formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Mørk formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Morgenkaffe formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Formalet kaffe øko · Føtex300 g35,00 kr116,67 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Netto350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Netto400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- FORMALET KAFFE · REMA 1000400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- Kaffe · Nemlig400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- BKI KAFFE EKSTRA 400 G · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- BLANDING 66 · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- KARAT ORIGINAL RØD · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- Plk Blanding 66 Grå · Løvbjerg400 g37,99 kr94,98 kr/kg
- BLANDING 66 · 365discount400 g39,00 kr97,50 kr/kg
- KARAT ORIGINAL RØD · 365discount400 g39,00 kr97,50 kr/kg
- Formalet kaffe · Bilka400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Fp Kaffe 400 G · MENY400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Formalet kaffe · Føtex400 g39,80 kr99,50 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Formalet kaffe hos Netto koster 39.75 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 516 dage. Gennemsnitsprisen for Formalet kaffe hos Netto er 40.14 kr og varierer fra 35.00 kr til 47.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 516 dage har Goma registreret prisdata for Formalet kaffe hos Netto i 505 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 98% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Formalet kaffe været markeret som tilbud 7 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 2% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 516 dage kan vi se følgende mønstre: Formalet kaffe har været på tilbud hos Netto i januar. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Formalet kaffe er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 259 dage siden varen sidst var på tilbud hos Netto.