Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Riesling · Bilka300 cl139,00 kr46,33 kr/liter
- Riesling · Føtex300 cl139,00 kr46,33 kr/liter
- Riesling · Netto300 cl139,95 kr46,65 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Bree Riesling 25 Cl · MENY25 cl31,95 kr127,80 kr/liter
- DREAM RIESLING MOLDOVA 75 CL 12% · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Riesling · Bilka75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- HANS BAER RIESLING DE 75 CL 11,5% · Brugsen75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Noble House Riesling · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Noble House Riesling Trocken · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Riesling øko · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Riesling · Netto75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- KÖNIGSMOSEL 8,5% · REMA 100075 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- ØKO RIESLING FEINHERB TYSKLAND 75 CL 11% · Kvickly75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- ØKO ÄNGLAMARK RIESLING DE 0,75 L 12 % · Kvickly0.75 l50,00 kr66,67 kr/liter
- ØKO RIESLING FEINHERB TYSKLAND 75 CL 11% · SuperBrugsen75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- ØKO ÄNGLAMARK RIESLING DE 0,75 L 12 % · SuperBrugsen0.75 l50,00 kr66,67 kr/liter
- Riesling · Bilka75 cl52,79 kr70,39 kr/liter
- Riesling · Føtex75 cl52,79 kr70,39 kr/liter
- Riesling øko · Føtex75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Riesling øko · Netto75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- WOW 12% · REMA 100075 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- VIER JAHRESZEITEN 12,5% · REMA 100075 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- WEINBIET RIESLING TROCKEN DE 12,5% · Kvickly75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Riesling d'Alsace AOC · Lidl75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Riesling Pfalz · Lidl75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- WEINBIET RIESLING TROCKEN DE 12,5% · SuperBrugsen75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Bree Riesling · Min Købmand75 cl64,95 kr86,60 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Riesling hos Bilka koster 139.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 15. april 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 535 dage. Gennemsnitsprisen for Riesling hos Bilka er 151.09 kr og varierer fra 129.00 kr til 159.43 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 535 dage har Goma registreret prisdata for Riesling hos Bilka i 534 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Riesling været markeret som tilbud 52 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 14% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 535 dage kan vi se følgende mønstre: Riesling har været på tilbud hos Bilka i februar, marts, april, juni, juli og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 14 dage. Der går typisk 70 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 92 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.