Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi40 kcal
| Energi | 164 kJ / 40 kcal |
|---|
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, BYGMALT, HVEDEMALT, aroma, humleekstrakt og gær
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Royal Blanche · Bilka0.5 l19,25 kr38,50 kr/liter
- Royal Blanche 4,6% · MENY50 cl20,95 kr41,90 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- 1866 Blanche · Føtex0.44 l7,00 kr15,91 kr/liter
- ROYAL BLANCHE 4,6% · REMA 100033 cl7,14 kr21,64 kr/liter
- Royal Blanche · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Royal Blanche · Føtex0.33 l7,75 kr23,48 kr/liter
- PERLENBACHER Hvedeøl · Lidl500 ml7,95 kr15,90 kr/liter
- KAISERDOM HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 4,7% · Kvickly50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- 1866 Blanche · Netto0.44 l8,00 kr18,18 kr/liter
- KAISERDOM HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 4,7% · SuperBrugsen50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- 1866 Blanche · Bilka0.44 l9,00 kr20,45 kr/liter
- 1664 BLANC 33 CL FL 5% · Brugsen33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- Blanche · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Blanche · Føtex0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- 1664 5% · REMA 100033 cl14,00 kr42,42 kr/liter
- Blanc · Bilka0.33 l14,00 kr42,42 kr/liter
- PAULANER HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 5,5% · Kvickly50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- PAULANER HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 5,5% · SuperBrugsen50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- Hefe-Weissbier · Bilka0.5 l15,00 kr30,00 kr/liter
- Blanc · Føtex0.33 l15,00 kr45,45 kr/liter
- WEISSBIER 5,4% · REMA 100050 cl15,41 kr30,82 kr/liter
- Hefe-Weissbier · Føtex0.5 l16,95 kr33,90 kr/liter
- Paulaner Weissbier (dåse) · Nemlig0.5 l17,95 kr35,90 kr/liter
- WEISSBIER 5,3% · REMA 100050 cl18,00 kr36,00 kr/liter
- Erdinger Weissbier · Bilka0.5 l18,00 kr36,00 kr/liter
- Weissbier Naturtrüb 5,5%, Paulaner · Wolt Market500 ml18,95 kr37,90 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Royal Blanche hos Bilka koster 19.25 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 13. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 506 dage. Gennemsnitsprisen for Royal Blanche hos Bilka er 18.54 kr og varierer fra 17.95 kr til 19.25 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 506 dage har Goma registreret prisdata for Royal Blanche hos Bilka i 505 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Royal Blanche aldrig været markeret som tilbud hos Bilka.
Royal Blanche kan købes hos Bilka til 19 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 97 alternativer tilgængelige på tværs af 13 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.