
Brugsen
1664 BLANC 33 CL FL 5%
33 cl
Tilbuddet udløber 15 oktober
30,30 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- 1664 BLANC 33 CL FL 5% · Brugsen33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- 1866 Blanche · Føtex0.44 l7,00 kr15,91 kr/liter
- ROYAL BLANCHE 4,6% · REMA 100033 cl7,14 kr21,64 kr/liter
- Royal Blanche · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Royal Blanche · Føtex0.33 l7,75 kr23,48 kr/liter
- PERLENBACHER Hvedeøl · Lidl500 ml7,95 kr15,90 kr/liter
- KAISERDOM HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 4,7% · Kvickly50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- 1866 Blanche · Netto0.44 l8,00 kr18,18 kr/liter
- KAISERDOM HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 4,7% · SuperBrugsen50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- 1866 Blanche · Bilka0.44 l9,00 kr20,45 kr/liter
- Blanche · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Blanche · Føtex0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- 1664 5% · REMA 100033 cl14,00 kr42,42 kr/liter
- Blanc · Bilka0.33 l14,00 kr42,42 kr/liter
- PAULANER HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 5,5% · Kvickly50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- PAULANER HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 5,5% · SuperBrugsen50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- Hefe-Weissbier · Bilka0.5 l15,00 kr30,00 kr/liter
- Blanc · Føtex0.33 l15,00 kr45,45 kr/liter
- WEISSBIER 5,4% · REMA 100050 cl15,41 kr30,82 kr/liter
- Hefe-Weissbier · Føtex0.5 l16,95 kr33,90 kr/liter
- Paulaner Weissbier (dåse) · Nemlig0.5 l17,95 kr35,90 kr/liter
- WEISSBIER 5,3% · REMA 100050 cl18,00 kr36,00 kr/liter
- Erdinger Weissbier · Bilka0.5 l18,00 kr36,00 kr/liter
- Weissbier Naturtrüb 5,5%, Paulaner · Wolt Market500 ml18,95 kr37,90 kr/liter
- Royal Blanche · Bilka0.5 l19,25 kr38,50 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
1664 BLANC 33 CL FL 5% hos Brugsen koster 10.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 24. september 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 1 dag. Gennemsnitsprisen for 1664 BLANC 33 CL FL 5% hos Brugsen er 10.00 kr og varierer fra 10.00 kr til 10.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 1 dag har Goma registreret prisdata for 1664 BLANC 33 CL FL 5% hos Brugsen i 1 dag i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 1 prisregistrering har 1664 BLANC 33 CL FL 5% været markeret som tilbud 1 dag hos Brugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra den seneste dag kan vi se følgende mønstre: 1664 BLANC 33 CL FL 5% har været på tilbud hos Brugsen i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Det nuværende tilbud har været gældende i 6 dage og forventes at slutte om 7 dage (torsdag). 1664 BLANC 33 CL FL 5% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.