Føtex
1866
1866 Blanche
0.44 l
Tilbuddet udløber torsdag
15,91 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- 1866 Blanche · Føtex0.44 l7,00 kr15,91 kr/liter
- 1866 Blanche · Netto0.44 l8,00 kr18,18 kr/liter
- 1866 Blanche · Bilka0.44 l9,00 kr20,45 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- ROYAL BLANCHE 4,6% · REMA 100033 cl7,14 kr21,64 kr/liter
- Royal Blanche · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Royal Blanche · Føtex0.33 l7,75 kr23,48 kr/liter
- PERLENBACHER Hvedeøl · Lidl500 ml7,95 kr15,90 kr/liter
- KAISERDOM HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 4,7% · Kvickly50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- KAISERDOM HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 4,7% · SuperBrugsen50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- 1664 5% · REMA 100033 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- 1664 BLANC 33 CL FL 5% · Brugsen33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- Blanche · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Blanche · Føtex0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- 1664 BLANC 33 CL FL 5% · 365discount33 cl13,00 kr39,39 kr/liter
- Blanc · Bilka0.33 l14,00 kr42,42 kr/liter
- PAULANER HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 5,5% · Kvickly50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- PAULANER HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 5,5% · SuperBrugsen50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- Hefe-Weissbier · Bilka0.5 l15,00 kr30,00 kr/liter
- Blanc · Føtex0.33 l15,00 kr45,45 kr/liter
- WEISSBIER 5,4% · REMA 100050 cl15,41 kr30,82 kr/liter
- Hefe-Weissbier · Føtex0.5 l16,95 kr33,90 kr/liter
- Paulaner Weissbier (dåse) · Nemlig0.5 l17,95 kr35,90 kr/liter
- WEISSBIER 5,3% · REMA 100050 cl18,00 kr36,00 kr/liter
- Erdinger Weissbier · Bilka0.5 l18,00 kr36,00 kr/liter
- Weissbier Naturtrüb 5,5%, Paulaner · Wolt Market500 ml18,95 kr37,90 kr/liter
- Royal Blanche · Bilka0.5 l19,25 kr38,50 kr/liter
- Erdinger Weissbier · Føtex0.5 l19,75 kr39,50 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
1866 Blanche hos Føtex koster typisk 9.00 kr, men er lige nu på tilbud til 7.00 kr, hvilket giver en besparelse på 22%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 25. september 2026, hvilket dækker over en periode på 511 dage. Gennemsnitsprisen for 1866 Blanche hos Føtex er 8.16 kr og varierer fra 7.00 kr til 9.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 511 dage har Goma registreret prisdata for 1866 Blanche hos Føtex i 498 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 97% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har 1866 Blanche været markeret som tilbud 12 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 3% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 511 dage kan vi se følgende mønstre: 1866 Blanche har været på tilbud hos Føtex i april og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 4 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 7 dage og forventes at slutte om 1 dag (fredag). Der går typisk 179 dage mellem hver tilbudsperiode. 1866 Blanche er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare.