Føtex
Mondo
Blanche
0.5 l
24,00 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, lys MALTBYG, BYG, glukose-fruktosesirup, HVEDEMALTEKSTRAKT, antioxidant (ascorbinsyre), appelsinaroma, ingefærekstrakt, stjernefrugtaroma, HUMLE, honningekstrakt.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Blanche · Føtex0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Blanche · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- 1866 Blanche · Føtex0.44 l7,00 kr15,91 kr/liter
- ROYAL BLANCHE 4,6% · REMA 100033 cl7,14 kr21,64 kr/liter
- Royal Blanche · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Royal Blanche · Føtex0.33 l7,75 kr23,48 kr/liter
- PERLENBACHER Hvedeøl · Lidl500 ml7,95 kr15,90 kr/liter
- KAISERDOM HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 4,7% · Kvickly50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- 1866 Blanche · Netto0.44 l8,00 kr18,18 kr/liter
- KAISERDOM HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 4,7% · SuperBrugsen50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- 1866 Blanche · Bilka0.44 l9,00 kr20,45 kr/liter
- 1664 5% · REMA 100033 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- 1664 BLANC 33 CL FL 5% · Brugsen33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- 1664 BLANC 33 CL FL 5% · 365discount33 cl13,00 kr39,39 kr/liter
- Blanc · Bilka0.33 l14,00 kr42,42 kr/liter
- PAULANER HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 5,5% · Kvickly50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- PAULANER HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 5,5% · SuperBrugsen50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- Hefe-Weissbier · Bilka0.5 l15,00 kr30,00 kr/liter
- Blanc · Føtex0.33 l15,00 kr45,45 kr/liter
- WEISSBIER 5,4% · REMA 100050 cl15,41 kr30,82 kr/liter
- Hefe-Weissbier · Føtex0.5 l16,95 kr33,90 kr/liter
- Paulaner Weissbier (dåse) · Nemlig0.5 l17,95 kr35,90 kr/liter
- WEISSBIER 5,3% · REMA 100050 cl18,00 kr36,00 kr/liter
- Erdinger Weissbier · Bilka0.5 l18,00 kr36,00 kr/liter
- Weissbier Naturtrüb 5,5%, Paulaner · Wolt Market500 ml18,95 kr37,90 kr/liter
- Royal Blanche · Bilka0.5 l19,25 kr38,50 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Blanche hos Føtex koster 12.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 8. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 147 dage. Gennemsnitsprisen for Blanche hos Føtex er 12.00 kr og varierer fra 12.00 kr til 12.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 147 dage har Goma registreret prisdata for Blanche hos Føtex i 148 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 148 prisregistreringer har Blanche været markeret som tilbud 7 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 5% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 147 dage kan vi se følgende mønstre: Blanche har været på tilbud hos Føtex i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 4 dage. Der går typisk 2 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 15 dage siden varen sidst var på tilbud hos Føtex, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.