Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi33 kcal
| Energi | 137 kJ / 33 kcal |
|---|
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, BYGMALT, pink grapefrugtjuice fra koncentrat (2,2 %), HVEDE, HUMLE og gær.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Barbara's · Bilka0.5 l22,00 kr44,00 kr/liter
- Barbara's · Føtex0.5 l22,00 kr44,00 kr/liter
- Barbara´s Easy IPA 3,5%, Jacobsen · Wolt Market1 stk25,95 kr25,95 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- 1866 Blanche · Føtex0.44 l7,00 kr15,91 kr/liter
- ROYAL BLANCHE 4,6% · REMA 100033 cl7,14 kr21,64 kr/liter
- Royal Blanche · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Royal Blanche · Føtex0.33 l7,75 kr23,48 kr/liter
- PERLENBACHER Hvedeøl · Lidl500 ml7,95 kr15,90 kr/liter
- KAISERDOM HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 4,7% · Kvickly50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- 1866 Blanche · Netto0.44 l8,00 kr18,18 kr/liter
- KAISERDOM HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 4,7% · SuperBrugsen50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- 1866 Blanche · Bilka0.44 l9,00 kr20,45 kr/liter
- 1664 5% · REMA 100033 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- 1664 BLANC 33 CL FL 5% · Brugsen33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- Blanche · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Blanche · Føtex0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- 1664 BLANC 33 CL FL 5% · 365discount33 cl13,00 kr39,39 kr/liter
- Blanc · Bilka0.33 l14,00 kr42,42 kr/liter
- PAULANER HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 5,5% · Kvickly50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- PAULANER HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 5,5% · SuperBrugsen50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- Hefe-Weissbier · Bilka0.5 l15,00 kr30,00 kr/liter
- Blanc · Føtex0.33 l15,00 kr45,45 kr/liter
- WEISSBIER 5,4% · REMA 100050 cl15,41 kr30,82 kr/liter
- Hefe-Weissbier · Føtex0.5 l16,95 kr33,90 kr/liter
- Paulaner Weissbier (dåse) · Nemlig0.5 l17,95 kr35,90 kr/liter
- WEISSBIER 5,3% · REMA 100050 cl18,00 kr36,00 kr/liter
- Erdinger Weissbier · Bilka0.5 l18,00 kr36,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Barbara's hos Bilka koster 22.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. februar 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 241 dage. Gennemsnitsprisen for Barbara's hos Bilka er 22.00 kr og varierer fra 22.00 kr til 22.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 241 dage har Goma registreret prisdata for Barbara's hos Bilka i 241 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 241 prisregistreringer har Barbara's aldrig været markeret som tilbud hos Bilka.
Barbara's kan købes hos Bilka til 22 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 98 alternativer tilgængelige på tværs af 14 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.