Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, BYGMALT, BYG og humle.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Royal Classic · Bilka7.92 l124,95 kr15,78 kr/liter
- Royal Classic · Føtex7.92 l124,95 kr15,78 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Harboe Classic · Bilka0.33 l4,52 kr13,70 kr/liter
- Harboe Classic · Netto0.33 l4,52 kr13,70 kr/liter
- Tuborg Classic 4,6% · Min Købmand33 l4,67 kr0,14 kr/liter
- Harboe Classic · Føtex0.33 l4,95 kr15,00 kr/liter
- TUBORG 4,6% · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100033 cl6,50 kr19,70 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100033 cl7,00 kr21,21 kr/liter
- Royal Classic · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Bilka0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Føtex0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Netto0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic · Bilka0.33 l8,00 kr24,24 kr/liter
- Tuborg Classic · Føtex0.33 l8,00 kr24,24 kr/liter
- Thy Classic · Føtex0.33 l8,75 kr26,52 kr/liter
- Harboe Classic 33 Cl · Spar33 cl8,95 kr27,12 kr/liter
- Tub. Classic 6-pak Hi-cone · MENY33 cl9,95 kr30,15 kr/liter
- Slts · Min Købmand10,00 kr
- Royal Classic 33 Dåse · MENY33 cl11,95 kr36,21 kr/liter
- Royal Classic · Netto0.568 l12,00 kr21,13 kr/liter
- Tuborg Classic 33 Cl · Spar33 cl15,00 kr45,45 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100050 cl15,50 kr31,00 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100050 cl15,50 kr31,00 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Bilka0.5 l15,50 kr31,00 kr/liter
- Tuborg Classic · Bilka0.5 l15,50 kr31,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Royal Classic hos Bilka koster 124.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. februar 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 241 dage. Gennemsnitsprisen for Royal Classic hos Bilka er 102.84 kr og varierer fra 85.00 kr til 124.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 241 dage har Goma registreret prisdata for Royal Classic hos Bilka i 242 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 242 prisregistreringer har Royal Classic været markeret som tilbud 128 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 53% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 241 dage kan vi se følgende mønstre: Royal Classic har været på tilbud hos Bilka i februar, marts, april, maj, juni, juli og august. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 22 dage. Der går typisk 17 dage mellem hver tilbudsperiode. Royal Classic er ofte på tilbud (53% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 36 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.