Netto
Royal
Royal Classic
0.568 l
21,13 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi39 kcalKulhydrat2,4 g
| Energi | 163 kJ / 39 kcal |
|---|---|
| Kulhydrat | 2,4 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Kulhydrat
- 100%
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, BYGMALT, BYG, humle
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Royal Classic · Netto0.568 l12,00 kr21,13 kr/liter
- Royal Classic · Bilka0.5 l18,25 kr36,50 kr/liter
- Royal Classic · Føtex0.5 l21,25 kr42,50 kr/liter
- Royal Classic 1 Pint 4,6% · MENY56.8 ml21,50 kr378,52 kr/liter
- Royal Classic 1 Pint 4,6% · Min Købmand56.8 ml21,95 kr386,44 kr/liter
- Royal Classic 1 Pint 4,6% · Spar56.8 ml24,95 kr439,26 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Harboe Classic · Bilka0.33 l4,52 kr13,70 kr/liter
- Harboe Classic · Netto0.33 l4,52 kr13,70 kr/liter
- Tuborg Classic 4,6% · Min Købmand33 l4,67 kr0,14 kr/liter
- Harboe Classic · Føtex0.33 l4,95 kr15,00 kr/liter
- TUBORG 4,6% · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100033 cl6,50 kr19,70 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100033 cl7,00 kr21,21 kr/liter
- Royal Classic · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Bilka0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Føtex0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Netto0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic · Bilka0.33 l8,00 kr24,24 kr/liter
- Tuborg Classic · Føtex0.33 l8,00 kr24,24 kr/liter
- Thy Classic · Føtex0.33 l8,75 kr26,52 kr/liter
- Harboe Classic 33 Cl · Spar33 cl8,95 kr27,12 kr/liter
- Tub. Classic 6-pak Hi-cone · MENY33 cl9,95 kr30,15 kr/liter
- Slts · Min Købmand10,00 kr
- Royal Classic 33 Dåse · MENY33 cl11,95 kr36,21 kr/liter
- Tuborg Classic 33 Cl · Spar33 cl15,00 kr45,45 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100050 cl15,50 kr31,00 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100050 cl15,50 kr31,00 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Bilka0.5 l15,50 kr31,00 kr/liter
- Tuborg Classic · Bilka0.5 l15,50 kr31,00 kr/liter
- Tuborg Classic · Netto0.5 l15,50 kr31,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Royal Classic hos Netto koster 12.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 14. april 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 171 dage. Gennemsnitsprisen for Royal Classic hos Netto er 12.00 kr og varierer fra 12.00 kr til 12.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 171 dage har Goma registreret prisdata for Royal Classic hos Netto i 170 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 170 prisregistreringer har Royal Classic aldrig været markeret som tilbud hos Netto.
Royal Classic kan købes hos Netto til 12 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 97 alternativer tilgængelige på tværs af 13 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.