Netto
Harboe
Harboe Classic
0.33 l
13,70 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi36 kcal
| Energi | 149 kJ / 36 kcal |
|---|
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, BYGMALT, humle.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Harboe Classic · Netto0.33 l4,52 kr13,70 kr/liter
- Harboe Classic · Bilka0.33 l4,52 kr13,70 kr/liter
- Harboe Classic · Føtex0.33 l4,95 kr15,00 kr/liter
- Harboe Classic 33 Cl · Spar33 cl8,95 kr27,12 kr/liter
- Harboe Jubilæum Classic 110 · Netto7.92 l108,48 kr13,70 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Tuborg Classic 4,6% · Min Købmand33 l4,67 kr0,14 kr/liter
- TUBORG 4,6% · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100033 cl6,50 kr19,70 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100033 cl7,00 kr21,21 kr/liter
- Royal Classic · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Bilka0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Føtex0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Netto0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic · Bilka0.33 l8,00 kr24,24 kr/liter
- Tuborg Classic · Føtex0.33 l8,00 kr24,24 kr/liter
- Thy Classic · Føtex0.33 l8,75 kr26,52 kr/liter
- Tub. Classic 6-pak Hi-cone · MENY33 cl9,95 kr30,15 kr/liter
- Slts · Min Købmand10,00 kr
- Royal Classic 33 Dåse · MENY33 cl11,95 kr36,21 kr/liter
- Royal Classic · Netto0.568 l12,00 kr21,13 kr/liter
- Tuborg Classic 33 Cl · Spar33 cl15,00 kr45,45 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100050 cl15,50 kr31,00 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100050 cl15,50 kr31,00 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Bilka0.5 l15,50 kr31,00 kr/liter
- Tuborg Classic · Bilka0.5 l15,50 kr31,00 kr/liter
- Tuborg Classic · Netto0.5 l15,50 kr31,00 kr/liter
- Tuborg Classic · Føtex0.5 l17,00 kr34,00 kr/liter
- ØKO SVANEKE CLASSIC 50 CL FL 4,6% · SuperBrugsen50 cl18,00 kr36,00 kr/liter
- Royal Classic · Bilka0.5 l18,25 kr36,50 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Harboe Classic hos Netto koster 4.52 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 516 dage. Gennemsnitsprisen for Harboe Classic hos Netto er 5.67 kr og varierer fra 2.00 kr til 89.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 516 dage har Goma registreret prisdata for Harboe Classic hos Netto i 497 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 96% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Harboe Classic været markeret som tilbud 18 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 5% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 516 dage kan vi se følgende mønstre: Harboe Classic har været på tilbud hos Netto i februar, august, oktober og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 4 dage. Der går typisk 74 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 35 dage siden varen sidst var på tilbud hos Netto, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.