
SuperBrugsen
Øko
ØKO SVANEKE CLASSIC 50 CL FL 4,6%
50 cl
Tilbuddet udløber i dag
36,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- ØKO SVANEKE CLASSIC 50 CL FL 4,6% · SuperBrugsen50 cl18,00 kr36,00 kr/liter
- Svaneke Classic 5,2% · Spar50 cl20,00 kr40,00 kr/liter
- Classic Sv. 0,5 L. · MENY0.5 l30,00 kr60,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Harboe Classic · Bilka0.33 l4,52 kr13,70 kr/liter
- Harboe Classic · Netto0.33 l4,52 kr13,70 kr/liter
- Tuborg Classic 4,6% · Min Købmand33 l4,67 kr0,14 kr/liter
- Harboe Classic · Føtex0.33 l4,95 kr15,00 kr/liter
- TUBORG 4,6% · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100033 cl6,50 kr19,70 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100033 cl7,00 kr21,21 kr/liter
- Royal Classic · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Bilka0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Føtex0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Netto0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic · Netto0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic · Bilka0.33 l8,00 kr24,24 kr/liter
- Tuborg Classic · Føtex0.33 l8,00 kr24,24 kr/liter
- Thy Classic · Føtex0.33 l8,75 kr26,52 kr/liter
- Harboe Classic 33 Cl · Spar33 cl8,95 kr27,12 kr/liter
- Tub. Classic 6-pak Hi-cone · MENY33 cl9,95 kr30,15 kr/liter
- Slts · Min Købmand10,00 kr
- Royal Classic 33 Dåse · MENY33 cl11,95 kr36,21 kr/liter
- Royal Classic · Netto0.568 l12,00 kr21,13 kr/liter
- Tuborg Classic 33 Cl · Spar33 cl15,00 kr45,45 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100050 cl15,50 kr31,00 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100050 cl15,50 kr31,00 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Bilka0.5 l15,50 kr31,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
ØKO SVANEKE CLASSIC 50 CL FL 4,6% hos SuperBrugsen koster 18.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 2. januar 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 266 dage. Gennemsnitsprisen for ØKO SVANEKE CLASSIC 50 CL FL 4,6% hos SuperBrugsen er 18.00 kr og varierer fra 18.00 kr til 18.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 266 dage har Goma registreret prisdata for ØKO SVANEKE CLASSIC 50 CL FL 4,6% hos SuperBrugsen i 31 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 12% af tiden. Ud af de 31 prisregistreringer har ØKO SVANEKE CLASSIC 50 CL FL 4,6% været markeret som tilbud 31 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 266 dage kan vi se følgende mønstre: ØKO SVANEKE CLASSIC 50 CL FL 4,6% har været på tilbud hos SuperBrugsen i januar, februar, marts, april, maj, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 268 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 273 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). ØKO SVANEKE CLASSIC 50 CL FL 4,6% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.