
Min Købmand
Royal Unibrew
Royal Classic 1 Pint 4,6%
56.8 ml
386,44 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi39 kcalKulhydrat2,4 g
| Energi | 39 kcal |
|---|---|
| Kulhydrat | 2,4 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Kulhydrat
- 100%
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, BYGMALT, BYG, humle
Allergener
Byg (glutenholdigt korn), Glutenholdigt korn
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Royal Classic · Netto0.568 l12,00 kr21,13 kr/liter
- Royal Classic · Bilka0.5 l18,25 kr36,50 kr/liter
- Royal Classic · Føtex0.5 l21,25 kr42,50 kr/liter
- Royal Classic 1 Pint 4,6% · MENY56.8 ml21,50 kr378,52 kr/liter
- Royal Classic 1 Pint 4,6% · Min Købmand56.8 ml21,95 kr386,44 kr/liter
- Royal Classic 1 Pint 4,6% · Spar56.8 ml24,95 kr439,26 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Harboe Classic · Bilka0.33 l4,52 kr13,70 kr/liter
- Harboe Classic · Netto0.33 l4,52 kr13,70 kr/liter
- Tuborg Classic 4,6% · Min Købmand33 l4,67 kr0,14 kr/liter
- Harboe Classic · Føtex0.33 l4,95 kr15,00 kr/liter
- TUBORG 4,6% · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100033 cl6,50 kr19,70 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100033 cl7,00 kr21,21 kr/liter
- Royal Classic · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Bilka0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Føtex0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Netto0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic · Bilka0.33 l8,00 kr24,24 kr/liter
- Tuborg Classic · Føtex0.33 l8,00 kr24,24 kr/liter
- Thy Classic · Føtex0.33 l8,75 kr26,52 kr/liter
- Harboe Classic 33 Cl · Spar33 cl8,95 kr27,12 kr/liter
- Tub. Classic 6-pak Hi-cone · MENY33 cl9,95 kr30,15 kr/liter
- Slts · Min Købmand10,00 kr
- Royal Classic 33 Dåse · MENY33 cl11,95 kr36,21 kr/liter
- Tuborg Classic 33 Cl · Spar33 cl15,00 kr45,45 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100050 cl15,50 kr31,00 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100050 cl15,50 kr31,00 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Bilka0.5 l15,50 kr31,00 kr/liter
- Tuborg Classic · Bilka0.5 l15,50 kr31,00 kr/liter
- Tuborg Classic · Netto0.5 l15,50 kr31,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Royal Classic 1 Pint 4,6% hos Min Købmand koster 21.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 5. juli 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 89 dage. Gennemsnitsprisen for Royal Classic 1 Pint 4,6% hos Min Købmand er 20.97 kr og varierer fra 15.00 kr til 21.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 89 dage har Goma registreret prisdata for Royal Classic 1 Pint 4,6% hos Min Købmand i 90 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 90 prisregistreringer har Royal Classic 1 Pint 4,6% været markeret som tilbud 8 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 9% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 89 dage kan vi se følgende mønstre: Royal Classic 1 Pint 4,6% har været på tilbud hos Min Købmand i august. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Det er 36 dage siden varen sidst var på tilbud hos Min Købmand.