Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Frysetørret instant kaffe af kaffebønner fra ikke-EU lande.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Bki Extra Instant · Min Købmand150 g44,00 kr293,33 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka150 g45,00 kr300,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- 3 in 1 Instant kaffe · Bilka165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- 3 in 1 Instant kaffe · Føtex165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- Bki Extra Instant 100 G · Spar100 g24,00 kr240,00 kr/kg
- Mocha · Føtex8 stk25,00 kr3,13 kr/stk
- Instant kaffe · Føtex90 g29,00 kr322,22 kr/kg
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · Kvickly100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · Kvickly80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Gold instant kaffe · Netto100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · SuperBrugsen100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · SuperBrugsen80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- INSTANT KAFFE · REMA 1000100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Gold instant kaffe · Bilka100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Instant kaffe · Netto100 g30,50 kr305,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g31,48 kr393,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka90 g32,00 kr355,56 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Føtex100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,50 kr406,25 kr/kg
- Instant kaffe øko · Netto100 g35,00 kr350,00 kr/kg
- Amaretto Almond instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Instant kaffe hos Bilka koster 45.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 10. februar 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 233 dage. Gennemsnitsprisen for Instant kaffe hos Bilka er 46.22 kr og varierer fra 38.00 kr til 59.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 233 dage har Goma registreret prisdata for Instant kaffe hos Bilka i 233 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 233 prisregistreringer har Instant kaffe været markeret som tilbud 76 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 33% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 233 dage kan vi se følgende mønstre: Instant kaffe har været på tilbud hos Bilka i februar, marts, april, maj, juni og juli. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 14 dage. Der går typisk 18 dage mellem hver tilbudsperiode. Instant kaffe er ofte på tilbud (33% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 77 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.