
Min Købmand
Bki Foods
Bki Extra Instant
150 g
Tilbuddet udløber i dag
293,33 kr/kg
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
INGREDIENSER: Frysetørret instant kaffe af kaffebønner fra ikke-EU lande.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Bki Extra Instant · Min Købmand150 g44,00 kr293,33 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka150 g45,00 kr300,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- 3 in 1 Instant kaffe · Bilka165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- 3 in 1 Instant kaffe · Føtex165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- Bki Extra Instant 100 G · Spar100 g24,00 kr240,00 kr/kg
- Mocha · Føtex8 stk25,00 kr3,13 kr/stk
- Instant kaffe · Føtex90 g29,00 kr322,22 kr/kg
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · Kvickly100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · Kvickly80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Gold instant kaffe · Netto100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · SuperBrugsen100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · SuperBrugsen80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- INSTANT KAFFE · REMA 1000100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Gold instant kaffe · Bilka100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Instant kaffe · Netto100 g30,50 kr305,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g31,48 kr393,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka90 g32,00 kr355,56 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Føtex100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,50 kr406,25 kr/kg
- Instant kaffe øko · Netto100 g35,00 kr350,00 kr/kg
- Amaretto Almond instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Bki Extra Instant hos Min Købmand koster typisk 61.95 kr, men er lige nu på tilbud til 44.00 kr, hvilket giver en besparelse på 29%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 2. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 152 dage. Gennemsnitsprisen for Bki Extra Instant hos Min Købmand er 53.12 kr og varierer fra 42.00 kr til 61.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 152 dage har Goma registreret prisdata for Bki Extra Instant hos Min Købmand i 106 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 70% af tiden. Ud af de 106 prisregistreringer har Bki Extra Instant været markeret som tilbud 49 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 46% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 152 dage kan vi se følgende mønstre: Bki Extra Instant har været på tilbud hos Min Købmand i maj, juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 20 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 7 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Der går typisk 16 dage mellem hver tilbudsperiode. Bki Extra Instant er ofte på tilbud (46% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.