Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Platinum Plus opvasketabs · Føtex31 stk79,00 kr2,55 kr/stk
- Platinum Plus opvasketabs · Bilka31 stk99,00 kr3,19 kr/stk
- Fairy 30min Miracle 31stk · MENY31 stk139,95 kr4,51 kr/stk
- Fairy 30min Miracle 31stk · Spar31 stk139,95 kr4,51 kr/stk
- Fairy 30min Miracle 31stk · Min Købmand31 stk141,95 kr4,58 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Platinum Plus opvasketabs hos Bilka koster 99.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 17. marts 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 198 dage. Gennemsnitsprisen for Platinum Plus opvasketabs hos Bilka er 110.63 kr og varierer fra 79.00 kr til 134.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 198 dage har Goma registreret prisdata for Platinum Plus opvasketabs hos Bilka i 200 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 200 prisregistreringer har Platinum Plus opvasketabs været markeret som tilbud 75 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 38% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 198 dage kan vi se følgende mønstre: Platinum Plus opvasketabs har været på tilbud hos Bilka i marts, april, maj, juni, juli og august. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 11 dage. Der går typisk 17 dage mellem hver tilbudsperiode. Platinum Plus opvasketabs er ofte på tilbud (38% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 35 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.