Føtex
Fairy
Platinum Plus opvasketabs
31 stk
Tilbuddet udløber torsdag
2,55 kr/stk
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Platinum Plus opvasketabs · Føtex31 stk79,00 kr2,55 kr/stk
- Platinum Plus opvasketabs · Bilka31 stk99,00 kr3,19 kr/stk
- Fairy 30min Miracle 31stk · MENY31 stk139,95 kr4,51 kr/stk
- Fairy 30min Miracle 31stk · Spar31 stk139,95 kr4,51 kr/stk
- Fairy 30min Miracle 31stk · Min Købmand31 stk141,95 kr4,58 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Platinum Plus opvasketabs hos Føtex koster typisk 89.00 kr, men er lige nu på tilbud til 79.00 kr, hvilket giver en besparelse på 11%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 24. marts 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 191 dage. Gennemsnitsprisen for Platinum Plus opvasketabs hos Føtex er 105.97 kr og varierer fra 79.00 kr til 134.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 191 dage har Goma registreret prisdata for Platinum Plus opvasketabs hos Føtex i 182 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 95% af tiden. Ud af de 182 prisregistreringer har Platinum Plus opvasketabs været markeret som tilbud 70 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 38% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 191 dage kan vi se følgende mønstre: Platinum Plus opvasketabs har været på tilbud hos Føtex i marts, april, juni, juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 12 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 6 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Der går typisk 26 dage mellem hver tilbudsperiode. Platinum Plus opvasketabs er ofte på tilbud (38% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.