
Min Købmand
Procter & Gamble Danmark
Fairy 30min Miracle 31stk
31 stk
4,58 kr/stk
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Platinum Plus opvasketabs · Føtex31 stk79,00 kr2,55 kr/stk
- Platinum Plus opvasketabs · Bilka31 stk99,00 kr3,19 kr/stk
- Fairy 30min Miracle 31stk · MENY31 stk139,95 kr4,51 kr/stk
- Fairy 30min Miracle 31stk · Spar31 stk139,95 kr4,51 kr/stk
- Fairy 30min Miracle 31stk · Min Købmand31 stk141,95 kr4,58 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Fairy 30min Miracle 31stk hos Min Købmand koster 141.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 29. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 126 dage. Gennemsnitsprisen for Fairy 30min Miracle 31stk hos Min Købmand er 107.27 kr og varierer fra 75.00 kr til 149.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 126 dage har Goma registreret prisdata for Fairy 30min Miracle 31stk hos Min Købmand i 102 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 81% af tiden. Ud af de 102 prisregistreringer har Fairy 30min Miracle 31stk været markeret som tilbud 46 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 45% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 126 dage kan vi se følgende mønstre: Fairy 30min Miracle 31stk har været på tilbud hos Min Købmand i maj, juni, juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 24 dage. Der går typisk 23 dage mellem hver tilbudsperiode. Fairy 30min Miracle 31stk er ofte på tilbud (45% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 15 dage siden varen sidst var på tilbud hos Min Købmand.