
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Platinum Plus opvasketabs · Føtex31 stk79,00 kr2,55 kr/stk
- Platinum Plus opvasketabs · Bilka31 stk99,00 kr3,19 kr/stk
- Fairy 30min Miracle 31stk · Spar31 stk139,95 kr4,51 kr/stk
- Fairy 30min Miracle 31stk · MENY31 stk139,95 kr4,51 kr/stk
- Fairy 30min Miracle 31stk · Min Købmand31 stk141,95 kr4,58 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Fairy 30min Miracle 31stk hos Spar koster 139.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 9. marts 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 206 dage. Gennemsnitsprisen for Fairy 30min Miracle 31stk hos Spar er 117.72 kr og varierer fra 75.00 kr til 149.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 206 dage har Goma registreret prisdata for Fairy 30min Miracle 31stk hos Spar i 152 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 74% af tiden. Ud af de 152 prisregistreringer har Fairy 30min Miracle 31stk været markeret som tilbud 59 dage hos Spar, hvilket betyder, at varen er på tilbud 39% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 206 dage kan vi se følgende mønstre: Fairy 30min Miracle 31stk har været på tilbud hos Spar i marts, april, maj, juni, juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Der går typisk 22 dage mellem hver tilbudsperiode. Fairy 30min Miracle 31stk er ofte på tilbud (39% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 7 dage siden varen sidst var på tilbud hos Spar, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.