
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Platinum Plus opvasketabs · Føtex31 stk79,00 kr2,55 kr/stk
- Platinum Plus opvasketabs · Bilka31 stk99,00 kr3,19 kr/stk
- Fairy 30min Miracle 31stk · MENY31 stk139,95 kr4,51 kr/stk
- Fairy 30min Miracle 31stk · Spar31 stk139,95 kr4,51 kr/stk
- Fairy 30min Miracle 31stk · Min Købmand31 stk141,95 kr4,58 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Fairy 30min Miracle 31stk hos MENY koster 139.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 27. april 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (30. september), hvilket dækker over en periode på 157 dage. Gennemsnitsprisen for Fairy 30min Miracle 31stk hos MENY er 118.09 kr og varierer fra 65.00 kr til 159.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 157 dage har Goma registreret prisdata for Fairy 30min Miracle 31stk hos MENY i 98 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 62% af tiden. Ud af de 98 prisregistreringer har Fairy 30min Miracle 31stk været markeret som tilbud 43 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 44% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 157 dage kan vi se følgende mønstre: Fairy 30min Miracle 31stk har været på tilbud hos MENY i april, juni, juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 20 dage. Der går typisk 24 dage mellem hver tilbudsperiode. Fairy 30min Miracle 31stk er ofte på tilbud (44% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 14 dage siden varen sidst var på tilbud hos MENY, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.