Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Barolo · Bilka75 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- Barolo · Føtex75 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- Barolo · Bilka75 cl199,00 kr265,33 kr/liter
- Barolo · Føtex75 cl199,00 kr265,33 kr/liter
- Boschi Dei Signori Barolo · Bilka75 cl219,00 kr292,00 kr/liter
- Boschi Dei Signori Barolo · Føtex75 cl219,00 kr292,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- VILLA DIERICO BAROLO DOCG IT 75 CL 14,5% · Kvickly75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- VILLA DIERICO BAROLO DOCG IT 75 CL 14,5% · SuperBrugsen75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Barolo San Silvetro 2006 · MENY75 cl109,95 kr146,60 kr/liter
- ARALDICA 14% · REMA 100075 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- N. Verga Barolo 14% · MENY75 g199,95 kr2.666,00 kr/kg
- La Masserietta Barolo · MENY75 cl199,95 kr266,60 kr/liter
- Colarej Barolo · Bilka75 cl219,00 kr292,00 kr/liter
- Colarej Barolo · Føtex75 cl219,00 kr292,00 kr/liter
- Barolo Negretti Rive · Nemlig0.75 l249,95 kr333,27 kr/liter
- Barolo Negretti · Nemlig0.75 l339,95 kr453,27 kr/liter
- Barolo Giblin · Bilka75 cl401,10 kr534,80 kr/liter
- Barolo Giblin · Føtex75 cl401,10 kr534,80 kr/liter
- Barolo Negretti Mirau · Nemlig0.75 l409,95 kr546,60 kr/liter
- Barolo Negretti Mirau · Nemlig0.75 l409,95 kr546,60 kr/liter
- Barolo Negretti Monvigliero · Nemlig0.75 l749,95 kr999,93 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Barolo hos Bilka koster 199.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 15. april 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 1. oktober 2026, hvilket dækker over en periode på 535 dage. Gennemsnitsprisen for Barolo hos Bilka er 154.02 kr og varierer fra 95.00 kr til 199.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 535 dage har Goma registreret prisdata for Barolo hos Bilka i 458 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 86% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Barolo været markeret som tilbud 121 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 33% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 535 dage kan vi se følgende mønstre: Barolo har været på tilbud hos Bilka i februar, marts, april, maj, juni, juli, august, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 21 dage mellem hver tilbudsperiode. Barolo er ofte på tilbud (33% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 35 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.