
SuperBrugsen
Villa
VILLA DIERICO BAROLO DOCG IT 75 CL 14,5%
75 cl
Tilbuddet udløber i dag
132,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- VILLA DIERICO BAROLO DOCG IT 75 CL 14,5% · SuperBrugsen75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- VILLA DIERICO BAROLO DOCG IT 75 CL 14,5% · Kvickly75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Barolo San Silvetro 2006 · MENY75 cl109,95 kr146,60 kr/liter
- ARALDICA 14% · REMA 100075 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- Barolo · Bilka75 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- Barolo · Føtex75 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- Barolo · Bilka75 cl199,00 kr265,33 kr/liter
- Barolo · Føtex75 cl199,00 kr265,33 kr/liter
- N. Verga Barolo 14% · MENY75 g199,95 kr2.666,00 kr/kg
- La Masserietta Barolo · MENY75 cl199,95 kr266,60 kr/liter
- Boschi Dei Signori Barolo · Bilka75 cl219,00 kr292,00 kr/liter
- Colarej Barolo · Bilka75 cl219,00 kr292,00 kr/liter
- Boschi Dei Signori Barolo · Føtex75 cl219,00 kr292,00 kr/liter
- Colarej Barolo · Føtex75 cl219,00 kr292,00 kr/liter
- Barolo Negretti Rive · Nemlig0.75 l249,95 kr333,27 kr/liter
- Barolo Negretti · Nemlig0.75 l339,95 kr453,27 kr/liter
- Barolo Giblin · Bilka75 cl401,10 kr534,80 kr/liter
- Barolo Giblin · Føtex75 cl401,10 kr534,80 kr/liter
- Barolo Negretti Mirau · Nemlig0.75 l409,95 kr546,60 kr/liter
- Barolo Negretti Mirau · Nemlig0.75 l409,95 kr546,60 kr/liter
- Barolo Negretti Monvigliero · Nemlig0.75 l749,95 kr999,93 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
VILLA DIERICO BAROLO DOCG IT 75 CL 14,5% hos SuperBrugsen koster 99.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 30. januar 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 238 dage. Gennemsnitsprisen for VILLA DIERICO BAROLO DOCG IT 75 CL 14,5% hos SuperBrugsen er 99.00 kr og varierer fra 99.00 kr til 99.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 238 dage har Goma registreret prisdata for VILLA DIERICO BAROLO DOCG IT 75 CL 14,5% hos SuperBrugsen i 35 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 15% af tiden. Ud af de 35 prisregistreringer har VILLA DIERICO BAROLO DOCG IT 75 CL 14,5% været markeret som tilbud 35 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 238 dage kan vi se følgende mønstre: VILLA DIERICO BAROLO DOCG IT 75 CL 14,5% har været på tilbud hos SuperBrugsen i januar, februar, marts, maj, juni, juli og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 240 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 245 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). VILLA DIERICO BAROLO DOCG IT 75 CL 14,5% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.