
MENY
Sartirano Figli
Barolo San Silvetro 2006
75 cl
Tilbuddet udløber torsdag
146,60 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Barolo San Silvetro 2006 · MENY75 cl109,95 kr146,60 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- VILLA DIERICO BAROLO DOCG IT 75 CL 14,5% · Kvickly75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- VILLA DIERICO BAROLO DOCG IT 75 CL 14,5% · SuperBrugsen75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- ARALDICA 14% · REMA 100075 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- Barolo · Bilka75 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- Barolo · Føtex75 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- Barolo · Bilka75 cl199,00 kr265,33 kr/liter
- Barolo · Føtex75 cl199,00 kr265,33 kr/liter
- N. Verga Barolo 14% · MENY75 g199,95 kr2.666,00 kr/kg
- La Masserietta Barolo · MENY75 cl199,95 kr266,60 kr/liter
- Boschi Dei Signori Barolo · Bilka75 cl219,00 kr292,00 kr/liter
- Colarej Barolo · Bilka75 cl219,00 kr292,00 kr/liter
- Boschi Dei Signori Barolo · Føtex75 cl219,00 kr292,00 kr/liter
- Colarej Barolo · Føtex75 cl219,00 kr292,00 kr/liter
- Barolo Negretti Rive · Nemlig0.75 l249,95 kr333,27 kr/liter
- Barolo Negretti · Nemlig0.75 l339,95 kr453,27 kr/liter
- Barolo Giblin · Bilka75 cl401,10 kr534,80 kr/liter
- Barolo Giblin · Føtex75 cl401,10 kr534,80 kr/liter
- Barolo Negretti Mirau · Nemlig0.75 l409,95 kr546,60 kr/liter
- Barolo Negretti Mirau · Nemlig0.75 l409,95 kr546,60 kr/liter
- Barolo Negretti Monvigliero · Nemlig0.75 l749,95 kr999,93 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Barolo San Silvetro 2006 hos MENY koster typisk 179.95 kr, men er lige nu på tilbud til 109.95 kr, hvilket giver en besparelse på 39%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 30. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 1. oktober 2026, hvilket dækker over en periode på 459 dage. Gennemsnitsprisen for Barolo San Silvetro 2006 hos MENY er 161.60 kr og varierer fra 99.95 kr til 179.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 459 dage har Goma registreret prisdata for Barolo San Silvetro 2006 hos MENY i 216 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 47% af tiden. Ud af de 216 prisregistreringer har Barolo San Silvetro 2006 været markeret som tilbud 43 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 20% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 459 dage kan vi se følgende mønstre: Barolo San Silvetro 2006 har været på tilbud hos MENY i januar, april, maj, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 8 dage og forventes at slutte om 6 dage (torsdag). Der går typisk 54 dage mellem hver tilbudsperiode. Barolo San Silvetro 2006 er ofte på tilbud (20% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.