Føtex
Terre Del Barolo
Barolo
75 cl
172,00 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Barolo · Føtex75 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- Barolo · Bilka75 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- Barolo · Bilka75 cl199,00 kr265,33 kr/liter
- Barolo · Føtex75 cl199,00 kr265,33 kr/liter
- Boschi Dei Signori Barolo · Bilka75 cl219,00 kr292,00 kr/liter
- Boschi Dei Signori Barolo · Føtex75 cl219,00 kr292,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- VILLA DIERICO BAROLO DOCG IT 75 CL 14,5% · Kvickly75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- VILLA DIERICO BAROLO DOCG IT 75 CL 14,5% · SuperBrugsen75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Barolo San Silvetro 2006 · MENY75 cl109,95 kr146,60 kr/liter
- ARALDICA 14% · REMA 100075 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- N. Verga Barolo 14% · MENY75 g199,95 kr2.666,00 kr/kg
- La Masserietta Barolo · MENY75 cl199,95 kr266,60 kr/liter
- Colarej Barolo · Bilka75 cl219,00 kr292,00 kr/liter
- Colarej Barolo · Føtex75 cl219,00 kr292,00 kr/liter
- Barolo Negretti Rive · Nemlig0.75 l249,95 kr333,27 kr/liter
- Barolo Negretti · Nemlig0.75 l339,95 kr453,27 kr/liter
- Barolo Giblin · Bilka75 cl401,10 kr534,80 kr/liter
- Barolo Giblin · Føtex75 cl401,10 kr534,80 kr/liter
- Barolo Negretti Mirau · Nemlig0.75 l409,95 kr546,60 kr/liter
- Barolo Negretti Mirau · Nemlig0.75 l409,95 kr546,60 kr/liter
- Barolo Negretti Monvigliero · Nemlig0.75 l749,95 kr999,93 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Barolo hos Føtex koster 129.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 6. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 514 dage. Gennemsnitsprisen for Barolo hos Føtex er 101.05 kr og varierer fra 69.00 kr til 129.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 514 dage har Goma registreret prisdata for Barolo hos Føtex i 510 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Barolo været markeret som tilbud 39 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 11% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 514 dage kan vi se følgende mønstre: Barolo har været på tilbud hos Føtex i juni, juli, august, september, oktober og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 11 dage. Der går typisk 95 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 50 dage siden varen sidst var på tilbud hos Føtex, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.