
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Barolo Negretti · Nemlig0.75 l339,95 kr453,27 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- VILLA DIERICO BAROLO DOCG IT 75 CL 14,5% · Kvickly75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- VILLA DIERICO BAROLO DOCG IT 75 CL 14,5% · SuperBrugsen75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Barolo San Silvetro 2006 · MENY75 cl109,95 kr146,60 kr/liter
- ARALDICA 14% · REMA 100075 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- Barolo · Bilka75 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- Barolo · Føtex75 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- Barolo · Bilka75 cl199,00 kr265,33 kr/liter
- Barolo · Føtex75 cl199,00 kr265,33 kr/liter
- N. Verga Barolo 14% · MENY75 g199,95 kr2.666,00 kr/kg
- La Masserietta Barolo · MENY75 cl199,95 kr266,60 kr/liter
- Boschi Dei Signori Barolo · Bilka75 cl219,00 kr292,00 kr/liter
- Colarej Barolo · Bilka75 cl219,00 kr292,00 kr/liter
- Boschi Dei Signori Barolo · Føtex75 cl219,00 kr292,00 kr/liter
- Colarej Barolo · Føtex75 cl219,00 kr292,00 kr/liter
- Barolo Negretti Rive · Nemlig0.75 l249,95 kr333,27 kr/liter
- Barolo Giblin · Bilka75 cl401,10 kr534,80 kr/liter
- Barolo Giblin · Føtex75 cl401,10 kr534,80 kr/liter
- Barolo Negretti Mirau · Nemlig0.75 l409,95 kr546,60 kr/liter
- Barolo Negretti Mirau · Nemlig0.75 l409,95 kr546,60 kr/liter
- Barolo Negretti Monvigliero · Nemlig0.75 l749,95 kr999,93 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Barolo Negretti hos Nemlig koster 339.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 21. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 468 dage. Gennemsnitsprisen for Barolo Negretti hos Nemlig er 282.14 kr og varierer fra 199.95 kr til 341.97 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 468 dage har Goma registreret prisdata for Barolo Negretti hos Nemlig i 409 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 87% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Barolo Negretti været markeret som tilbud 136 dage hos Nemlig, hvilket betyder, at varen er på tilbud 37% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 468 dage kan vi se følgende mønstre: Barolo Negretti har været på tilbud hos Nemlig i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 17 dage. Der går typisk 24 dage mellem hver tilbudsperiode. Barolo Negretti er ofte på tilbud (37% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 5 dage siden varen sidst var på tilbud hos Nemlig, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.