Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Aqua, Sodium Laureth SULFATE, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Salicylate, Sodium Benzoate, Parfum, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Benzophenone-4, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Citrus Limon Peel Oil, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 16255.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Håndsæbe m. hindbær og solbær · Føtex250 ml18,00 kr72,00 kr/liter
- Håndsæbe m. hindbær og solbær · Bilka250 ml23,95 kr95,80 kr/liter
- Pal. Håndsæbeskum Hindbær · MENY250 ml25,95 kr103,80 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Håndsæbe · Føtex500 ml5,50 kr11,00 kr/liter
- Håndsæbe · Netto500 ml5,50 kr11,00 kr/liter
- Håndsæbe morning dew · Bilka300 ml9,00 kr30,00 kr/liter
- Håndsæbe m. wild blossom · Bilka500 ml10,00 kr20,00 kr/liter
- Håndsæbe soft & creamy · Bilka500 ml10,00 kr20,00 kr/liter
- Håndsæbe cashmir · Netto1 ml10,00 kr10.000,00 kr/liter
- Håndsæbe oriental · Netto1 ml10,00 kr10.000,00 kr/liter
- Håndsæbe refill · Bilka1000 ml10,75 kr10,75 kr/liter
- Håndsæbe creamy · Netto1 ml10,75 kr10.750,00 kr/liter
- Håndsæbe refill · Føtex1000 ml11,00 kr11,00 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. oliven og mælk · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. mandelmælk · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Håndsæbe m. limeekstrakt · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. orkidé og mælk · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Håndsæbe m. mælk og honning · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Håndsæbe m. wild blossom · Føtex500 ml13,95 kr27,90 kr/liter
- Håndsæbe soft & creamy · Føtex500 ml13,95 kr27,90 kr/liter
- Håndsæbe (flydende) · Nemlig0.25 l14,00 kr56,00 kr/liter
- NEUTRAL FLYDENDE HÅNDSÆBE 250 ML · Kvickly250 ml15,00 kr60,00 kr/liter
- Palmolive Fl.sæbe Olive · MENY300 ml15,00 kr50,00 kr/liter
- Palm. Fl. Håndsæbe M&H · MENY300 ml15,00 kr50,00 kr/liter
- NEUTRAL FLYDENDE HÅNDSÆBE 250 ML · SuperBrugsen250 ml15,00 kr60,00 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. oliven og mælk · Bilka300 ml15,95 kr53,17 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. mandelmælk · Bilka300 ml15,95 kr53,17 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Håndsæbe m. hindbær og solbær hos Bilka koster 23.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 16. marts 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 565 dage. Gennemsnitsprisen for Håndsæbe m. hindbær og solbær hos Bilka er 19.26 kr og varierer fra 15.00 kr til 23.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 565 dage har Goma registreret prisdata for Håndsæbe m. hindbær og solbær hos Bilka i 536 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 95% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Håndsæbe m. hindbær og solbær været markeret som tilbud 39 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 11% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 565 dage kan vi se følgende mønstre: Håndsæbe m. hindbær og solbær har været på tilbud hos Bilka i februar, marts, maj og juli. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 14 dage. Der går typisk 52 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 78 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.