Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Noble House Riesling Trocken · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Noble House Riesling Trocken · Bilka75 cl75,00 kr100,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Bree Riesling 25 Cl · MENY25 cl31,95 kr127,80 kr/liter
- DREAM RIESLING MOLDOVA 75 CL 12% · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Riesling · Bilka75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- HANS BAER RIESLING DE 75 CL 11,5% · Brugsen75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Noble House Riesling · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Riesling øko · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Riesling · Netto75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- KÖNIGSMOSEL 8,5% · REMA 100075 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- ØKO RIESLING FEINHERB TYSKLAND 75 CL 11% · Kvickly75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- ØKO ÄNGLAMARK RIESLING DE 0,75 L 12 % · Kvickly0.75 l50,00 kr66,67 kr/liter
- ØKO RIESLING FEINHERB TYSKLAND 75 CL 11% · SuperBrugsen75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- ØKO ÄNGLAMARK RIESLING DE 0,75 L 12 % · SuperBrugsen0.75 l50,00 kr66,67 kr/liter
- Riesling · Bilka75 cl52,79 kr70,39 kr/liter
- Riesling · Føtex75 cl52,79 kr70,39 kr/liter
- Riesling øko · Føtex75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Riesling øko · Netto75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- WOW 12% · REMA 100075 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- VIER JAHRESZEITEN 12,5% · REMA 100075 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- WEINBIET RIESLING TROCKEN DE 12,5% · Kvickly75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Riesling d'Alsace AOC · Lidl75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Riesling Pfalz · Lidl75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- WEINBIET RIESLING TROCKEN DE 12,5% · SuperBrugsen75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Bree Riesling · Min Købmand75 cl64,95 kr86,60 kr/liter
- CAVE DU ROI DAGOBERT 12,5% · REMA 100075 cl65,00 kr86,67 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Noble House Riesling Trocken hos Bilka koster 75.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 26. marts 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 555 dage. Gennemsnitsprisen for Noble House Riesling Trocken hos Bilka er 66.03 kr og varierer fra 35.00 kr til 249.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 555 dage har Goma registreret prisdata for Noble House Riesling Trocken hos Bilka i 515 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 93% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Noble House Riesling Trocken været markeret som tilbud 109 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 30% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 555 dage kan vi se følgende mønstre: Noble House Riesling Trocken har været på tilbud hos Bilka i februar, marts, april, maj, juni, juli, august, oktober og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 12 dage. Der går typisk 25 dage mellem hver tilbudsperiode. Noble House Riesling Trocken er ofte på tilbud (30% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 36 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.