Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Sodium Coco-SULFATE, Lauryl Glucoside, Glycerin**, Disodium Cocoyl Glutamate, Coco-Glucoside, Polyglyceryl-4 Caprate, Chamomilla Recutita Oil*, Eucalyptus Globulus Leaf/Twig Oil*, Lavandula Angustifolia Flower Extract*, Lavandula Angustifolia Oil*, Lavandula Hybrida Oil*, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil*, Salix Purpurea Bark Extract*, Beta-Sitosterol, Sodium Hyaluronate, Squalene, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Oleate, Sodium Chloride, Tocopherol, Lactic Acid, Parfum, Camphor, Lavandula Oil/Extract, Linalool, Linalyl Acetate. (* = ingredient from organic farming, ** = made using organic ingredients)
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- ØKO URTEKRAM HAND WASH LAVENDER 300 ML · 365discount300 ml20,00 kr66,67 kr/liter
- Tune In håndsæbe m. soothing lavender · Bilka300 ml25,00 kr83,33 kr/liter
- Tune In håndsæbe m. soothing lavender · Føtex300 ml25,00 kr83,33 kr/liter
- Tune In håndsæbe m. soothing lavender · Netto300 ml25,00 kr83,33 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Håndsæbe · Føtex500 ml5,50 kr11,00 kr/liter
- Håndsæbe · Netto500 ml5,50 kr11,00 kr/liter
- Håndsæbe morning dew · Bilka300 ml9,00 kr30,00 kr/liter
- Håndsæbe m. wild blossom · Bilka500 ml10,00 kr20,00 kr/liter
- Håndsæbe soft & creamy · Bilka500 ml10,00 kr20,00 kr/liter
- Håndsæbe cashmir · Netto1 ml10,00 kr10.000,00 kr/liter
- Håndsæbe oriental · Netto1 ml10,00 kr10.000,00 kr/liter
- Håndsæbe refill · Bilka1000 ml10,75 kr10,75 kr/liter
- Håndsæbe creamy · Netto1 ml10,75 kr10.750,00 kr/liter
- Håndsæbe refill · Føtex1000 ml11,00 kr11,00 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. oliven og mælk · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. mandelmælk · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Håndsæbe m. limeekstrakt · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. orkidé og mælk · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Håndsæbe m. mælk og honning · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Håndsæbe m. wild blossom · Føtex500 ml13,95 kr27,90 kr/liter
- Håndsæbe soft & creamy · Føtex500 ml13,95 kr27,90 kr/liter
- Håndsæbe (flydende) · Nemlig0.25 l14,00 kr56,00 kr/liter
- NEUTRAL FLYDENDE HÅNDSÆBE 250 ML · Kvickly250 ml15,00 kr60,00 kr/liter
- Palmolive Fl.sæbe Olive · MENY300 ml15,00 kr50,00 kr/liter
- Palm. Fl. Håndsæbe M&H · MENY300 ml15,00 kr50,00 kr/liter
- NEUTRAL FLYDENDE HÅNDSÆBE 250 ML · SuperBrugsen250 ml15,00 kr60,00 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. oliven og mælk · Bilka300 ml15,95 kr53,17 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. mandelmælk · Bilka300 ml15,95 kr53,17 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Tune In håndsæbe m. soothing lavender hos Bilka koster 25.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 16. marts 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 565 dage. Gennemsnitsprisen for Tune In håndsæbe m. soothing lavender hos Bilka er 29.79 kr og varierer fra 20.00 kr til 35.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 565 dage har Goma registreret prisdata for Tune In håndsæbe m. soothing lavender hos Bilka i 477 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 84% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Tune In håndsæbe m. soothing lavender været markeret som tilbud 107 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 29% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 565 dage kan vi se følgende mønstre: Tune In håndsæbe m. soothing lavender har været på tilbud hos Bilka i februar, marts, april, maj, juni, juli, august, september, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 9 dage. Der går typisk 22 dage mellem hver tilbudsperiode. Tune In håndsæbe m. soothing lavender er ofte på tilbud (29% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 6 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.