Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Parfum, Glycol Distearate, Citric Acid, Lauric Acid, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Brassica Campestris Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Laureth-4, PPG-6, Cellulose, Cellulose Gum, Lactic Acid, Tetrasodium EDTA, Limonene, Linalool, CI 19140, CI 61570.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Care & Protect håndsæbe refill · Bilka500 ml20,20 kr40,40 kr/liter
- Care & Protect håndsæbe refill · Føtex500 ml22,32 kr44,64 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Håndsæbe · Føtex500 ml5,50 kr11,00 kr/liter
- Håndsæbe · Netto500 ml5,50 kr11,00 kr/liter
- Håndsæbe morning dew · Bilka300 ml9,00 kr30,00 kr/liter
- Håndsæbe m. wild blossom · Bilka500 ml10,00 kr20,00 kr/liter
- Håndsæbe soft & creamy · Bilka500 ml10,00 kr20,00 kr/liter
- Håndsæbe cashmir · Netto1 ml10,00 kr10.000,00 kr/liter
- Håndsæbe oriental · Netto1 ml10,00 kr10.000,00 kr/liter
- Håndsæbe refill · Bilka1000 ml10,75 kr10,75 kr/liter
- Håndsæbe creamy · Netto1 ml10,75 kr10.750,00 kr/liter
- Håndsæbe refill · Føtex1000 ml11,00 kr11,00 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. oliven og mælk · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. mandelmælk · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Håndsæbe m. limeekstrakt · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. orkidé og mælk · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Håndsæbe m. mælk og honning · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Håndsæbe m. wild blossom · Føtex500 ml13,95 kr27,90 kr/liter
- Håndsæbe soft & creamy · Føtex500 ml13,95 kr27,90 kr/liter
- Håndsæbe (flydende) · Nemlig0.25 l14,00 kr56,00 kr/liter
- NEUTRAL FLYDENDE HÅNDSÆBE 250 ML · Kvickly250 ml15,00 kr60,00 kr/liter
- Palmolive Fl.sæbe Olive · MENY300 ml15,00 kr50,00 kr/liter
- Palm. Fl. Håndsæbe M&H · MENY300 ml15,00 kr50,00 kr/liter
- NEUTRAL FLYDENDE HÅNDSÆBE 250 ML · SuperBrugsen250 ml15,00 kr60,00 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. oliven og mælk · Bilka300 ml15,95 kr53,17 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. mandelmælk · Bilka300 ml15,95 kr53,17 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Care & Protect håndsæbe refill hos Bilka koster 20.20 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 15. april 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 535 dage. Gennemsnitsprisen for Care & Protect håndsæbe refill hos Bilka er 17.40 kr og varierer fra 12.00 kr til 20.20 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 535 dage har Goma registreret prisdata for Care & Protect håndsæbe refill hos Bilka i 534 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Care & Protect håndsæbe refill været markeret som tilbud 13 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 4% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 535 dage kan vi se følgende mønstre: Care & Protect håndsæbe refill har været på tilbud hos Bilka i april og maj. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 14 dage. Care & Protect håndsæbe refill er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 148 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka.