
Brugsen
Coca
COCA-COLA ZERO CAN 24 X
792 cl
Tilbuddet udløber 15 oktober
9,97 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Coca Cola Zero · Bilka7.92 l69,00 kr8,71 kr/liter
- COCA-COLA ZERO CAN 24 X · Brugsen792 cl79,00 kr9,97 kr/liter
- Coca Cola Zero 24-pak · MENY792 stk90,00 kr0,11 kr/stk
- COCA-COLA ZERO CAN 24 X 33 CL · Kvickly792 cl99,00 kr12,50 kr/liter
- COCA-COLA ZERO CAN 24 X 33 CL · SuperBrugsen792 cl99,00 kr12,50 kr/liter
- Coca Cola Zero · Føtex7.92 l109,00 kr13,76 kr/liter
- Coca-Cola Zero 24-pak (dåse) · Wolt Market7.92 l119,95 kr15,15 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- COLA NUL SUKKER · REMA 100033 cl3,42 kr10,36 kr/liter
- HARBOE COLA NUL SUKKER 2 L PET · 365discount2 l3,65 kr1,83 kr/liter
- COLA NUL SUKKER · REMA 100050 cl4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola sukkerfri · Bilka0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola sukkerfri · Netto0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola sukkerfri · Føtex0.5 l4,25 kr8,50 kr/liter
- Harbø Cola Light · MENY50 cl4,95 kr9,90 kr/liter
- Coca-Cola Zero (dåse) · Nemlig0.33 l5,95 kr18,03 kr/liter
- Coca Cola Zero · Bilka0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola Zero · Føtex0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola Zero · Netto0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- COLA NUL SUKKER · REMA 10001.5 l6,42 kr4,28 kr/liter
- PEPSI MAX · REMA 100033 cl6,89 kr20,88 kr/liter
- Harboe Cola Light 50 Cl · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Cola sukkerfri 2 L, Harboe · Løvbjerg2 l6,99 kr3,50 kr/liter
- Pepsi Max · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max · Netto0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Harboe Cola 0% Sugar · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Cola sukkerfri · Bilka2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Cola sukkerfri · Netto2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Harbø Cola 0% Sugar Pl · MENY200 cl8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola NUL sukker · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola sukkerfri · Føtex2 l8,95 kr4,48 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
COCA-COLA ZERO CAN 24 X hos Brugsen koster 79.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 27. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 394 dage. Gennemsnitsprisen for COCA-COLA ZERO CAN 24 X hos Brugsen er 91.59 kr og varierer fra 69.00 kr til 99.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 394 dage har Goma registreret prisdata for COCA-COLA ZERO CAN 24 X hos Brugsen i 108 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 27% af tiden. Ud af de 108 prisregistreringer har COCA-COLA ZERO CAN 24 X været markeret som tilbud 108 dage hos Brugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 394 dage kan vi se følgende mønstre: COCA-COLA ZERO CAN 24 X har været på tilbud hos Brugsen i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 395 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 400 dage og forventes at slutte om 7 dage (torsdag). COCA-COLA ZERO CAN 24 X er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.