Føtex
Bumbu
Gylden spiritus
70 cl
355,71 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Gylden spiritus · Netto70 cl109,00 kr155,71 kr/liter
- Gylden spiritus · Bilka70 cl157,89 kr225,56 kr/liter
- Gylden spiritus · Føtex70 cl159,00 kr227,14 kr/liter
- Gylden spiritus · Føtex70 cl249,00 kr355,71 kr/liter
- DON PAPA MASSKARA 70 CL 40% · Kvickly70 cl249,00 kr355,71 kr/liter
- DON PAPA MASSKARA 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl249,00 kr355,71 kr/liter
- Gylden spiritus · Bilka70 cl259,00 kr370,00 kr/liter
- Bumbu Original 40% · MENY70 cl309,95 kr442,79 kr/liter
- Gylden spiritus · Bilka70 cl319,00 kr455,71 kr/liter
- Gylden spiritus · Føtex70 cl319,00 kr455,71 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Hvid rom · Bilka70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- BACARDI HVID 70 CL 37,5% · Kvickly70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- Halloween Mørk rom i kranieflaske · Lidl50 cl89,00 kr178,00 kr/liter
- BACARDI HVID 70 CL 37,5% · SuperBrugsen70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- Mørk rom · Netto70 cl90,95 kr129,93 kr/liter
- Rom Galeon Silver (38%) · Nemlig0.7 l93,50 kr133,57 kr/liter
- Rom Galeon Golden (38%) · Nemlig0.7 l93,50 kr133,57 kr/liter
- Hvid rom · Bilka70 cl94,95 kr135,64 kr/liter
- Mørk rom · Bilka70 cl94,95 kr135,64 kr/liter
- Hvid rom · Føtex70 cl94,95 kr135,64 kr/liter
- Mørk rom · Føtex70 cl94,95 kr135,64 kr/liter
- Likør m. kokossmag · Netto50 cl95,00 kr190,00 kr/liter
- BACARDI · 365discount70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Lys spiritus m. citronsmag · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Lys spiritus m. hindbærsmag · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Hvid rom · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Gylden Bacardi m. krydderier · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- CAPTAIN MORGAN SPICED 70 CL 35% · Brugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- HAVANA CLUB 3ÅRS HVID 70 CL 37,5% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Bacardi Carta Blanca · Min Købmand70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- HAVANA CLUB 3ÅRS HVID 70 CL 37,5% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Rum · Bilka1 stk99,95 kr99,95 kr/stk
- Rum · Føtex1 stk99,95 kr99,95 kr/stk
- Bacardí Carta Blanca (37,5%) · Nemlig0.7 l99,95 kr142,79 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Gylden spiritus hos Føtex koster 249.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 516 dage. Gennemsnitsprisen for Gylden spiritus hos Føtex er 270.74 kr og varierer fra 199.00 kr til 309.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 516 dage har Goma registreret prisdata for Gylden spiritus hos Føtex i 511 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Gylden spiritus været markeret som tilbud 50 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 14% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 516 dage kan vi se følgende mønstre: Gylden spiritus har været på tilbud hos Føtex i marts, maj, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 9 dage. Der går typisk 65 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 5 dage siden varen sidst var på tilbud hos Føtex, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.